Čím začít, když je v háji VŠECHNO?

„Vy si to představujete hrozně jednoduše!“, dostávám někdy reakci na svoje návrhy, jak byste mohli změnit a zlepšit svoji situaci. Podotýkám, že jde o návrhy, které si klient přímo vyžádá v rámci konzultace, a tedy se dá předpokládat, že má zájem o skutečná řešení.

Můžeme si samozřejmě hodinu (dvě, tři, týden, půl roku) vyprávět o tom, jak to máte těžké a „neřešitelné“. Ale co z toho budete mít?

Alibi, že to fakt nemůžete vyřešit a že tedy trpíte „oprávněně“, „nespravedlivě“, ale jaksi „pro vyšší cíle“?

 

levotaznikblack_450px

 

Chcete alibi, nebo řešení?

Opravdu by vám stačilo „pochopení“? Pak možná jděte raději za kamarádkou, za knězem, psychologem či psychiatrem, ale ne za koučem, stratégem a inspirátorem. Protože mou prací je ukázat vám, jak to JDE, když se CHCE 🙂

Takže, co máte udělat jako první věc, když se vám zdá, že všechno je na nic a není z té zamotané situace žádné východisko?

Odpověď najdete v tomto videu:

 

 

Co si o tom myslíte? Podělte se do komentářů…

Jolana Fišerová

PS: Doporučuji nezůstat pouze u souhlasného pokývání hlavou. Co nyní uděláte pro to, aby váš život dostal žádaný směr? Na Lvím webu máte už spoustu možností, jak vyřešit svou situaci samostatně, ale nebýt u toho sám, odkázaný jen na svoje přechodně zacyklené a depresivní myšlenky. Pokud chcete konzultovat, konzultujte. Pokud už víte, co chcete, jděte do toho podle tématu, které vás aktuálně nejvíc trápí – stačí kliknout na příslušný odkaz pro bližší informace:

Můžete také vstoupit do některého z oblíbených vedených Lvích tematických minikurzů, které unikátně spojují výhody aktivního samostatného postupu a odborných konzultací a přitom za ně zaplatíte jen zlomek jejich hodnoty.

Proč?

Abychom společně konečně vyKROČili z vašeho bludného kruhu „Nejde to vyřešit, protože (nekonečné množství důvodů).“. Uvnitř minikurzů vás čeká moje zvýšená osobní podpora, se kterou vám všechno půjde od tlap ještě mnohem lépe a rychleji.

tlacitko-no-chci-vedet-vic

Jolana Fišerová
Inspirátorka vědomé RADOSTI a autorka KOUZELných Lvích strategií osobního rozvoje. Finalistka prestižní soutěže Žena roku 2016. Ukazuje na konkrétních příkladech, že často #reseniexistuje, pokud jsme ochotni změnit úhel pohledu, a že je možné radovat se a žít naplno za všech okolností. Propojit se s Jolanou je možné na Lvím webu , na Lvím instagramu, na Lvím youtube kanále, na Lví FB stránce PoKROKovnik a v FB skupině Vděčnost a další cesty k radosti .
Komentáře

Přidat komentář