Nenaleťte na pouhé SLIBY zázraků!

Mám pro vás nejméně 3 špatné zprávy. Ale taky jednu dobrou 😉

Ovšem nejdřív ty horší…

Ve velmi velké většině případů se v našem životě nic nezlepší samo od sebe jen proto,

  1. že bychom moc chtěli, či
  2. že máme pocit, že by to tak mělo být, že by to tak bylo spravedlivé, že by to tak odpovídalo nějaké pravděpodobnosti nebo že bychom si to zasloužili.

3. No a pravděpodobnost, že právě my právě teď jsme v té menšině případů, není tak vysoká, abychom na ni mohli spoléhat.

Přesto v samočinný zázrak doufáme nebo na něj spoléháme VELMI ČASTO. Byť bezdůvodně.

Když se nad tím teď zamyslíte, dává vám to smysl? 

„Já chci jen kousek štěstí…“

“ já chci jen kousek štěstí,
pro co jiného jsme přeci
zvonili klíčema na náměstí…“
(zpívá Jaromír Nohavica v písničce Pane prezidente)

Někdy lidé říkají „Copak chci TAK MOC?“. Jenže život nerozlišuje žádné „aspoň málo“ nebo „příliš“, navíc to stejné každý vnímáme jinak. ZADARMO prostě nedostaneme nic (s případnou výjimkou v bodě 3), natož pravidelně a opakovaně a kdykoli „na požádání“ či na „zacinkání klíči“.

Mimochodem, já jsem v roce 1989 nikde klíči nezvonila. Už tehdy mi přišlo nereálné, aby místo vědomé (spolu)tvorby stačilo jen cinknout na vesmírné „služebnictvo“…

Objednávky z Vesmíru

Ano, teď někteří mohou namítnout „A co všechny ty objednávky z Vesmíru, všechno to „Požádej, a bude ti dáno.“?“

No, pokud jste někdy pracovali s „vortexem“, tedy „vibračním vírem“, který si můžeme zjednodušeně představit jako „prostor neomezené hojnosti“, tak asi tušíte, že to není tak jednoduché. Ono „sladit se“ s něčím, když jsme byli vychováni a léta vedeni k pravému opaku, není „samozřejmost“ a vyžaduje to – a tady to máme – hodně PRÁCE na sobě 😉

Takže zázraky ANO, ty se dějí, ale nikoli „samy od sebe“ a „zadarmo“. Už jsem o tom psala v kultovním článku Vesmír nefunguje!, který patří k nejčtenějším článkům na Lvím blogu. Proč asi 😉

Ale oni ty zázraky slibují!

Povíme si teď ještě o jedné pasti, do které můžete mimo Lví web snadno spadnout. Vídám v různých diskusích a skupinách na facebooku některé bývalé Lví fanoušky, kterak putují napříč internetem a doslova sbírají nejrůznější kurzy a techniky. Čtu jejich nadšené výkřiky „Tohle mi konečně pomůže!“ a o pár dní později zklamané „Hm, tak tohle mi TAKY nepomohlo (rozuměj: také to nezabralo „samo od sebe“), tak támhleto bude určitě už to pravé!“, a to týdny a měsíce dokola 🙂

 

Jak víte, já s vámi jednám vždy fér. Někdy se mi to paradoxně nevyplácí, protože někteří z vás chtějí být klamáni 😉 Ale já nehodlám ohýbat pravdu na polopravdu. Říkám vám vždy na rovinu, že se Lvím know-how DOSÁHNETE výrazně pozitivních změn, ale jen tehdy, když ho budete POUŽÍVAT. Když budete dané postupy DODRŽOVAT. Neboli když si kurz nebo e-book nejen zakoupíte či stáhnete, ale teprve až když s ním budete denně pracovat.

Ano, JSOU možné i zázraky PŘES NOC, ale opět za předpokladu, že na všem k tomu potřebném budete celou tu noc MAKAT 😉

Ne, nejde to obejít. Nejde se z toho „ulejt“. Nemůže to za vás odedřít někdo další nebo něco dalšího (třeba zmíněný Vesmír).

A to bez ohledu na to, že možná vám jinde jiní lidé říkají to, co chcete slyšet víc. Totiž to o té samočinnosti a bezpracných zázracích. Neutíkejte z aktivního Lvího světa jen proto, abyste se někde nechali pořádně napálit…

Nezaplatíte za svou touhu po super snadnosti jen penězi. Ale především ztracenými nadějemi a dalším zbytečným časem, ve kterém už jste si dávno mohli užívat svůj re-startovaný život…

A jaká je vlastně ta DOBRÁ zpráva? 

No, že s akcí zázraky dělat JDOU 🙂 A že pro zahájení série skvělých změn potřebujete jen vaše rozhodnutí – pokud je dostatečně pevné. A jestli se zatím neumíte vědomě rozhodnout ve svůj prospěch, i to vás jsme na Lvím webu schopni naučit. Mrkněte sem:

Jolana Fišerová

PS. A ještě jedna možnost jako bonus.  Můžeme vás NASTARTOVAT. Udělat za vás ten nultý KROK. V novém projektu Harmonie bez hranic (vznikl ve spolupráci s certifikovanou terapeutkou Janou Svobodovou) ve váš prospěch využijeme účinků energizačních metod a podpoříme vaši ochotu a schopnost něco se svým životem udělat.

Ale ani v tomto projektu se nedějí zázraky (tedy dějí, ale nikoli ty falešné). Výraznějších a trvalejších výsledků dosáhnete tehdy, když se na svůj nový prima život budete ladit spolu s námi. Jak, to vám samozřejmě řekneme.

Jolana Fišerová
Inspirátorka vědomé RADOSTI a autorka KOUZELných Lvích strategií osobního rozvoje. Finalistka prestižní soutěže Žena roku 2016. Ukazuje na konkrétních příkladech, že často #reseniexistuje, pokud jsme ochotni změnit úhel pohledu, a že je možné radovat se a žít naplno za všech okolností. Propojit se s Jolanou je možné na Lvím webu , na Lvím instagramu, na Lvím youtube kanále, na Lví FB stránce PoKROKovnik a v FB skupině Vděčnost a další cesty k radosti .
Komentáře