Lví konzultace

Děláte všechno "správně", jenže to přesto...nefunguje? 

Potřebujete najít a odstranit SKUTEČNOU PŘÍČINU problémů!

S podporou to DOKÁŽETE! Pozor ovšem na 5 neprůstřelných JENŽE, kvůli kterým váš problém nejde vyřešit.

 

Chci to už vyřešit!

ZDARMA

Vstupní konzultace s praktickými základními doporučeními.

(pro nové klienty)

Na Lvím webu #reseniexistuje.
Odpovíme vám tu na otázky, na které jste jinde odpověď nenašli...

Konzultace zdarma? Je to past?

Ve videu se dozvíte, zda vás při konzultaci zdarma nesežere Lev, nebo jak taková konzultace vlastně probíhá... 

ZDARMA - S Jolčou o životě

Báječná uzavřená podpůrná facebooková skupina s lidmi na stejné vlně. 

Už nikdy na nic nebudete sami a bezradní!

DOPORUČENÍ - Dana Křížová
DOPORUČENÍ - Dana Křížová
Modelka, fyzioterapeutka, milovnice tance a koní

"Ahoj Jolčo, předně před tebou smekám, jak úžasně jsi se zorientovala a popsala řešení. Jsi opravdu profesionál. Já jsem tohle všechno v podstatě už věděla nebo aspoň tušila. Ale MOC ti děkuju za to, že jsi mi pomohla se v tom zorientovat také a vše si ujasnit. Že jsi to pro mě přehledně utřídila. Děkuju. Děkuju za to, co děláš a čím vším sis musela projít, abys to dělat mohla."
Dana Křížová

DOPORUČENÍ - Jaroslava Rousová
DOPORUČENÍ - Jaroslava Rousová
Výtvarnice, 3D iluzivní malba, design interiérů

"Joli, moc krásně píšeš. Nejen to, o čem píšeš, ale i to, jak píšeš, na mne působí velmi přátelsky, konejšivě. Jako bysme se už dávno znaly a Ty jsi byla ta moudrá kamarádka, která mi vysvětlí všechny mé nejasnosti v životě a zodpoví všechny otázky."
Jaroslava Rousová

DOPORUČENÍ - Lenka Poláchová
DOPORUČENÍ - Lenka Poláchová
Celostní medicína

"Paní Jolano, dík, že jste! Rezonuji s Vámi. Miluji variabilitu života a vím, že když nevede Cesta tudyma, tak vede jinudy. A Vy jste mi ukázala Ty další ukazatele. Jsem velmi vděčná, šťastná a mám nárůst energie, když potkám tak nádherného člověka, jako jste Vy!"
Lenka Poláchová

Placená (rozsáhlejší) konzultace

Proč je vždy třeba najít pravou příčinu problému = jít do hloubky?

 • 1
  Skutečná příčina = skutečné řešení.
  Najdeme spolu opravdové důvody vašich starostí nebo ne-moci. Nebudeme se dívat, "jak to vypadá", ale co je ZA tím. A tak objevíme ÚČINNÉ řešení!
 • 2
  Všechno se urychlí a zpřehlední
  Až uvidíte věci v nových souvislostech, které by vás dříve nenapadly, budete překvapení, jak snadné a rychlé najednou řešení je.
 • 3
  Bude se vám žít podstatně příjemněji
  Představte si, že se teď cítíte svobodní, šťastní, zdraví, spokojení a máte kolem sebe lidi, kteří vás mají rádi, věří vám a váží si vás. Je to fajn?
Jolana Fiserova Klobouk

JEDINÁ otázka, kterou má SMYSL si položit...

...když se dostanete do bludného kruhu...

Jolana Fiserova

Proč právě se mnou? 

 • Řešení vám přesně sedne
  Společně s klientem vždy nastavuji řešení "na míru" situaci i konkrétní osobnosti. Díky bohatým zkušenostem a empatii vám dobře rozumím.
 • Umím to
  Jsem profesionál s více než 20letou praxí v oblasti strategických řešení krizových situací. Můžete si být jisti, že možné řešení uvidíme.
 • Spolu-pracujeme
  Jsem při řešení problému s vámi "na jedné lodi". Nenechám Vás v tom, pokud přijmete za své, že tvoříme tým a vyvinete přiměřenou vlastní aktivitu.

Vyřešíme spolu cokoliv!

Přečtěte si skutečné příběhy lidí, jako jste Vy, kteří díky pouhé změně pohledu na "neřešitelnou" situaci získali nové náměty i energii pro efektivnější uspořádání soukromého i pracovního života. 

Často stačí jen málo... nevěříte?

Jak probíhá placená konzultace? 

 • 1
  Objednáte
  Prostřednictvím tlačítka se dostanete na stránku s objednávkou. Tu vyplníte a podle pokynů zaplatíte. Poté obdržíte mailem přesnou informaci, jak postupovat dál.
 • 2
  Vysvětlíte
  Mailem mi konkrétně a přiměřeně podrobně popíšete vše důležité, co se týká Vašeho problému. Samozřejmě údaje nikomu dalšímu nesděluji, slouží pouze pro potřeby konzultace. Nemusíte se za nic "stydět", vše, co prožíváte, je přirozené a podobnými zkušenostmi si prošla nebo prochází většina lidí včetně mě.
 • 3
  Spojíme se
  Mailem se domluvíme, zda je pro obě strany vhodnější konzultace mailem nebo po Skype. Domluvíme si den a hodinu a spojíme se online, pokud to technické podmínky umožní.
 • 4
  Vyřešíme
  Probereme vše potřebné buď naráz, nebo ve více konzultacích po sobě. Pokud budete aktivně a zodpovědně spolupracovat a dodáte kvalitní podklady, pro nalezení základního řešení postačí 30 či 60 minut. V případě komplikovanější situace domluvíme další postup.

Vyplatí se vám to? Proč ANO?

 • Najednou vše pochopíte
  Spousta problémů se vyřeší díky odlišnému úhlu pohledu (tzv. "jiné oči"). Jako nezaujatý odborník mám od situace větší odstup a dokážu vidět více souvislostí.
 • Vyřešíte to
  Začnete zase klidně spát, budete se soustředit na práci, vaše vztahy se stanou harmoničtějšími. Život vás začne zase bavit 🙂
 • Už to nikdy nemusíte žít znovu
  Budete vědět, co máte dělat, kdyby se chtěly pochybnosti vrátit, a hlavně, jak krizím předcházet!

Proč PRÁVĚ TEĎ? 

Protože hned teď už můžete začít žít mnohem lepší, skutečný život!

Můžete samozřejmě čekat ještě další roky a desetiletí, než opustíte tento svět a vše se vyřeší "samo", ale opravdu to chcete takhle?

Asi ne, že? Tak honem stiskněte tlačítko:

Pár důkazů:

Jak uspěli jiní?

Co říkají o Jolaně?

CO uděláte TEĎ?