Dobijte si baterky VÍC!

Jste super, že jste se rozhodli vnést do svého života čerstvou radost s pomocí 1. dílu e-booku Dobijte si baterky!
ALE POZOR - ukazuje se, že je silně návykový 🙂

Eva: "Měla jsem chuť číst dál. Na konci mě napadlo: 

"Ach jo, to je škoda."

Chcete si do svého života pozvat RADOST A POHODU PŘÍMO NA MÍRU?

Pak pokračovací a rozšiřující 2. díl je pro Vás také jako dělaný! Díky němu si ujasníte, co by právě Vás bavilo nejvíc a už nikdy se nebudete nudit.

Ke 2. dílu získáte i pracovní listy, kartičky do zásobárny radosti, Akční plán a originální kalendář na zapisování schůzek s radostí. Mrkněte dál na ukázky!

100% GARANCE: "Buď Vám e-book s úžasnými přílohami vnese do života opravdovou radost, nebo Vám vrátíme peníze. 

Ať mě život zase baví 🙂

Absolutní HIT ROKU 2016 vede i nadále!

NUTNĚ HO POTŘEBUJETE I VY!

Příběh Martiny - "Mám teď obrovskou chuť něco tvořit a pracovat na sobě."

Martina zajímavě kreslí. Na první pohled její obrázky vypadají prostě, pár tahů fixkou... Ale ve skutečnosti mají v sobě hloubku poselství a také pozitivní energii, kterou všichni tak potřebujeme.

Proč to zmiňuji? Protože Martina dosud kreslila hlavně "do šuplíku". Neviděla obrovský potenciál, který se v ní skrýval pod všedními starostmi trojnásobné maminky. A možná se trochu i styděla za naopak cennou jednoduchost...

Martina ale byla ochotná přečíst si e-book Dobijte si baterky! a řídit se jím.
A co o sobě zjistila? Že je skvělá! 🙂 A také akční - protože inspirována
e-bookem, HNED se pustila do úspěšné realizace vlastního projektu.

Napsala mi pak: "Dostala jsem od tebe to světýlko na tom konci tunelu a obrovskou chuť něco tvořit a pracovat na sobě. Začala jsem si víc věřit. Že moje práce se někomu líbí a snad i pomůže. Že můžu vytvořit něco krásného. Moc se těším."

I Vy můžete doslova rozkvést 🙂

0 čtenářů
již nabralo novou energii

Čím i vás 2. díl naprosto dostane?

SUPER "AHA"

Konečně přijdete na to, co by opravdu bavilo právě vás.

LASKAVOST

Vedu Vás k cíli pevně, abyste tam dorazili, ale s pochopením 🙂

RYCHLOST

Jen otevřete a hned používáte. Žádné plýtvání časem a energií.

SMĚR

Díky otázkám v pracovních listech už v sobě nikdy nezabloudíte.

NÁPADNÍK

S originálním kalendářem si rozplánujete pravidelnou radost.

PRAXE

Nebudete si jen číst. S pomocí Akčního plánu rovnou začnete.

Co všechno i vy ZÍSKÁTE ve 2. dílu?

Ve 2. díle pomocí vhodně kladených otázek najdete svoje tajná přání a představy o svých volnočasových aktivitách a životních snech. Zjistíte, co můžete dělat, když nic "nemůžete", nebo už je na to "pozdě". 

Přestanete se bát kritiky ostatních a odhodláte se začít s tím, "co byste nikdy neudělali". 

A UDĚLÁTE to - následováním konkrétních KROKů v akčních pracovních sešitech. 

Vaše skvělé BONUSY ZDARMA:

0 čtenářů
již nabralo novou energii

Dostanete k e-booku také:

  • Pracovní listy, které Vás povedou
  • Akční plán, aby hledání odsýpalo
  • Kartičky do Zásobárny radostí
  • Plánovací kalendář radostí

Lví kalendář na schůzky s radostí

Čím je e-book tak hodnotný?

  • Vede Vás z nuly k novým koníčkům
  • Motivuje Vás začít se radovat aktivně
  • Odstraní prázdno ve Vaší duši
  • Udrží vás daleko od smutků a depresí

Udělejte si radost!

2. DÍL EBOOKU + BONUSY JEN ZA...

688 Kč

CENA JE KONEČNÁ, NEJSEM PLÁTCE DPH.

CELKEM ZA TUTO CENU ZÍSKÁTE
1. A 2. DÍL EBOOKU DOBIJTE SI BATERKY!
A BONUSY: 
PRACOVNÍ LISTY, AKČNÍ PLÁN,
KARTIČKY RADOSTI A KALENDÁŘ NA NÁPADY
A NÁSLEDNÉ AKTUALIZACE!

Životem se dá buď rezignovaně PLOUŽIT – nebo ladně TANČIT

Co si vyberete vy?

Můžu Vám teď složitě líčit, jak 2. díl e-booku vypadá...

Ale víte co? Udělejme to JINAK! 

Prostě přesvědčte se sami 🙂

Dobijte si baterky 2
0 čtenářů
již nabralo novou energii

Vrátím Vám peníze,
když nebudete nadšení.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Přípravě programů a e-booků vždy věnuji mimořádnou pozornost a tvořím je s láskou a ohledem na vás, budoucí uživatele. Můžete si proto být 100% jistí, že se vaše investice vrátí.

Přesto se může stát, že produkt nesplní konkrétně Vaše původní očekávání, např. tematickým zaměřením či formou zpracování. Každý z nás a v každé fázi našeho osobního růstu potřebujeme něco trochu jiného a nikdy se proto nelze dokonale trefit do potřeb všech různých uživatelů naráz. 

V takovém případě mi napište a já vám v souladu s Obchodními podmínkami zašlu celou zaplacenou částku zpět. Bez otázek. Bez průtahů. Hned.

Co myslíte... Poskytla bych vám nepovinnou 30denní garanci na vrácení peněz, kdybych nebyla přesvědčená o tom, že moje programy a e-booky vás nadchnou pro nový životní směr, pokud jim tu příležitost dáte?

Co o e-boocích "Dobijte si baterky!" 1 a 2
říkají čtenáři?

0 čtenářů
již nabralo novou energii

Díky za e-book "Dobijte si baterky". Moc pěkně, jednoduše napsaný, snadný k pochopení, perfektní návody. Sepíšu a vyvěsím nejspíš na ledničku, ať jsou na očích. Kolečka z papíru jsme vyrobili, taky super nápad, to mě moc bavilo. Letos jsem od kamarádek dostala dvoje pastelky, takže paráda! Člověk se trochu kreativně vyřádil. Děkuju!

Katka Brunclíkovákreativní maminka

E -book je překvapující, drobné detaily pro všední den, které považujeme za samozřejmé a ani nás třeba v tu chvíli, kdy je potřebujeme, nenapadnou. Využití balkonu úsměvné a úžasné, ostatní návody také.

Irena Duškoválektor v sociálních službách

Překvapily mě jednoduché nápady, ale ono se říká v jednoduchosti je krása. Trefila jsi se mi do noty. Dostala jsem od tebe to světýlko na tom konci tunelu a obrovskou chuť něco tvořit a pracovat na sobě. Poslech krásné hudby, to je balzám. Nápad s kolečky na "depko-tvorné prázdno" je dobrý nejen pro mě, ale i pro moje děti, až zase přijdou: "Mami, já nevím, co mám dělat." A nikdy mě nenapadlo, co všechno se dá podniknout na balkoně 🙂

Martina Jahannemaei, ergoterapeutka, maminka a ilustrátorka

E-book se mě od začátku dotkl svou upřímností. Promlouval ke mně pocity a příběhy, které jsem dřív důvěrně znala. Mám radost, že teď už naštěstí vím, jak můžu své „baterky“ dobíjet já. A pokud to zatím nevíte vy, tento e-book vám bude užitečnou inspirací nebo přímo učebnicí. Navíc se při jeho čtení opravdu musíte smát. Já jsem se při názorných ukázkách toho, čím si Jolana dělá radost, hodně nasmála :-). Jsou to úplné maličkosti, ale mají obrovský účinek na okamžité zvednutí nálady a koukání se na svět jinýma očima. E-book je psán s lehkostí a nadhledem. Je znát, že autorka sama při jeho psaní radost prožívala :-).

Dana Křížová tanečnice a choreografka

Ukázky v e-booku jsou fantastický. Zpříjemnit si chvilky na tak malé ploše balkonu je úžasné. Pro mne je velkým relaxem jízda na kole, když mám vítr v zádech a zároveň si pohrává s mými vlasy, pozorování oblohy, bublání potůčku, síla vodopádů,... Je toho kolem nás mnoho. Stačí se naučit vnímat krásu, která nás obklopuje.

Milada Grégrovádětská sestra

E-book Dobijte si baterky Jsi udělala mistrovsky, odblokoval ve Mě zadupanou představivost i humor s úsměvy, na které jsem málem dočista zapomněl. Na balkoně jsem už spal, dal si tanec s vysavačem při vysávání i udělal rodině večeři.

Daniel Blažek kontrolor kvality

E-book mi při čtení přišel svými nápady hodně napínavý, měla jsem chuť číst dál. Když skončil, pomyslela jsem si "Ach jo, škoda". Moc chválím použité fotky-supr!

Eva Sklenářová,čtenářka e-booku

Ten bazén na verandě...je pecka 😀 Ebook je skvělej.

Jan DedekLovec příběhů

Viete co znamena vyraz "londonovat"? Rano normalne vstanete, akoby do prace, ale namiesto beznych povinnosti sa najprv vyberiete do mesta urobit si radost nejakou milou povinnostou, napriklad vyzdvihnut na poste balicek, dat si kavicku a sendvic alebo zakusok. A preco "londonovanie"? Tento zvyk som si osvojila v London-e, ked u nas este kaviarne, a hlavne tie s terasou vonku, neboli v mode. Dnes sa nastastie da londonovat vsade!

Martina Javůrková lektorka a spisovatelka,
spozaplota

Milá Jolano, Tvůj e-book jsem začala číst se zvědavostí a dočítala jsem s úsměvem na rtech. Nikdo už nemusí dlouho čekat a případně šetřit, aby si dobil baterky. Každý Tvůj nápad je jednoduchý a zrealizovatelný teď hned. Žádné výmluvy! Já jsem hledala další inspiraci, jak se nenechat vybít. Uvědomila jsem si, že je potřeba na sebe dávat pozor, pečlivě si hlídat svou energii a pravidelně ji dobíjet. Tvoje tipy se mi moc líbily právě proto, že jsou okamžitě k dipozici a vtipné. Děkuji za ně. Jen tak dál! Kreativitě zdar!

Lenka Káčerkováčtenářka e-booku

E-book Dobijte si baterky je plný skvělých tipů na zpříjemnění všedních chvil. Některé nápady pro mě nebyly překvapením, některé mě zaujaly a některé přímo fascinovaly (Štědrý večer strávený na balkoně 🙂 ). Super jsou chytré odkazy, které usnadní hledání. Stejně jako ostatní Vaše tvorba je e-book vtipný a osobitý a už jen jeho samotné čtení je zábava.

Luciečtenářka e-booku

Jolčo, zachránila jsi mě před stěhováním! Nebyla jsem TADY spokojená, protože bydlím na vesnici a NENÍ TU NIC - KAVÁRNA, NE! ČAJOVNA, KINO, BAZÉN, NIC!!!. Přivádělo mě to k šílenství, protože jsem bývalá pražanda. Kde je všechno tohle na každém rohu. A TY! TY sis kino, kavárnu a čajovnu, a dokonce i bazén dala na balkón. 😁👍Good work ;-).

Michaela Novákováčtenářka e-booku

Jolka, Tvoj eBook je plný skutočne fungujúcich impulzov na nabranie chuti do života. Sám som si prešiel silne depresívnym obdobím po krachu podnikania. Mať vtedy takého sprievodcu ako si Ty a eBook na dobíjanie bateriek zvládal by som depku oveľa jednoduchšie a rýchlejšie by som sa nakopol do nového života. Tvoj eBook obsahuje véééľa praktických a megaúčinných fínt ako sa "zobudiť". Podvedome som podobné postupy použil pri svojom zobudení...:) Ty si to krásne zvládla na profi úrovni popísať v eBooku. Dnes mi "malé" radosti popísané v Tvojom eBook s veľkým účinkom pomáhajú zvládať chvíle keď neviem "kade cestička". Na príklad "dovolil" som si kúpiť lietadielko a vrátiť s do šťastných chvíľ detstva, dovolil som si kúpiť "stroj času"...:) dovolil som si ešte ďalšie drobné radosti... Uvedomil som si že dovoľovanie si ak niečo kupujem by malo mať svoje pravidlá. Aby som nespadol do nákupnej horúčky kde výsledkom môže byť pravý opak a to stres že som nakúpil samé "hovadiny" a znovu upadnem do sebaobvinovania....:) To znamená každý mesiac si "dovolím" odložiť malú sumu peňazí ktoré si "dovolím" užiť len pre seba a náležite si vychutnám "akciu" bez sebaobviňovania.

Jozef Šmálpodnikatel

Udělejte si radost HNED TEĎ!

2. DÍL EBOOKU + BONUSY JEN ZA...

688 Kč

CENA JE KONEČNÁ, NEJSEM PLÁTCE DPH.

CELKEM ZA TUTO CENU ZÍSKÁTE
1. A 2. DÍL EBOOKU DOBIJTE SI BATERKY!
A BONUSY: 
PRACOVNÍ LISTY, AKČNÍ PLÁN,
KARTIČKY RADOSTI A KALENDÁŘ NA NÁPADY
A NÁSLEDNÉ AKTUALIZACE!

0 čtenářů
již nabralo novou energii

Ne, děkuji,
já nechci mít v životě dostatek radosti. 

Nebo chci?