Dejte si LIKE!

Máte pocit, že ostatní nedoceňují vaši hodnotu, přehlížejí vás, ať již v práci, nebo v soukromí? Ani sami sebe si pak dostatečně nevážíte,

protože se domníváte, že vlastně „není za co“,

když TO ostatní nevidí? A vy TO vidíte?
Asi taky moc ne, že...

Prožívala jsem totéž. ALE DNES si už vážím sama sebe. 
I vy to dokážete, podle mých osobních tipů a zkušeností,
a s mou podporou. 

Dejte si LIKE!

Jmenuji se Jolana Fišerová a naučím i vás vidět, ocenit a podtrhnout své kvality a tím výrazně zlepšit svůj život. 

Bez ohledu na všechno, co jste si až dosud o sobě mysleli a brali to za jedinou pravdu. 

100% GARANCE: "Začnete si sami sebe více vážit, nebo Vám vrátíme peníze."

A važte si sami sebe víc hned teď!

"Co mám dělat, když mě okolí nepodporuje?"
aneb "Jak si zvýšit nízké sebevědomí?"

Vaše okolí vás nejen nepodporuje, ale ještě víc sráží vaše už tak nízké sebevědomí? V tomto videu si ukážeme mechanismus fungování vaší "akce" a následné "re-akce" okolí. Na jednoduchém příkladu to hned pochopíte a můžete situaci změnit. Jak?
I to se ve videu dozvíte. 

Dřív jsem si také sama sebe nevážila...

Byla jsem přesvědčená, že taková, jaká jsem, „nejsem  dost dobrá“. Že všichni kolem mě převyšují alespoň o tři hlavy. Že jsou MNOHEM krásnější, chytřejší, schopnější... A že tedy mojí „povinností“, pokud chci aspoň přežít,  je zavrhnout svoje původní "já" a udělat ze sebe někoho „lepšího“, "dokonalého"

Asi tušíte, jak nenávist k sobě a honba za dokonalostí jiných jedině mohla dopadnout... Zhroutila jsem se nakonec zdravotně, a díky tomu POCHOPILA,...

...že jsem dost fajn i "takováhle", jen si musím pořádně uvědomit všechny svoje klady. A že jich nemám tak málo 😉

Vy už se naštěstí hroutit nemusíte. Nejdůležitější zkušenosti jsem pro vás shrnula do programu Dejte si LIKE! a můžete je nyní pohodlně využít i vy.

2 lekce sebehodnoty - pravdivý příběh

Můj dědeček byl 2x ženatý. Obě své ženy miloval, přesto se ke každé choval JINAK. Proč?

Protože každá z nich se jinak chovala K SOBĚ. A to se pak odráželo na chování okolí. Na tomto skutečném příběhu uvidíte názorně, proč si máme dát LIKE...

sebehodnota

Jak i vy se teď můžete stát milovanou ženou nebo mužem?

A jak vám to usnadní LIKE program?

RYCHLOST

Vše je pečlivě promyšlené a detailně předpřipravené, stačí jen začít používat pro okamžitý efekt!

JEDNODUCHOST

Nad ničím nemusíte dlouho přemýšlet. Vždy přesně víte, co máte dělat teď a co potom.

OPRAVDOVOST

Žádná teorie! Vše úspěšně sama používám. Uvidíte, že to bude fungovat i Vám!

3 SNADNÉ KROKY, OVĚŘENÉ VÝSLEDKY
+ OSOBNÍ PODPORA V PRŮBĚHU PROGRAMU

PRVNÍ LIKE, CO PODSTATNĚ ZLEPŠÍ VÁŠ ŽIVOT 

Časově nenáročný, ale hodnotný trénink obsahuje vedle srozumitelných textů i chytré pomocníky, díky kterým vše rychle uvedete do života: zábavné tvořivé sešity a motivační minividea.

Speciální PoKROKoměr k jednotlivým KROKům vám pomůže udržet si přehled, kam už jste se zlepšováním
svého sebeoceňování poKROČili.

7 kroku motivacni videa
Murafa pracovni listy

Vždy ihned a zdarma získáváte pohodlný přístup ke všem aktualizacím, průběžně zvyšujícím hodnotu kurzu.

Co vás během 3 LIKE KROKů čeká?

Murafa u zrcadla

1. KROK

Budete se CHVÁLIT, a chválit!

 • Proč se málo chválíme a co tím riskujeme?
 • Jak zatočit s "trapností" sebe-pochvaly?
 • Bavte se chválícím ping pongem!
 • Procvičte se v sebechvále
 • Můžeme se přechválit?
 • Kde leží bod "už je zač" (poděkovat)?

2. KROK

Dáte si pořádný LIKE!

 • Nalaďte se a rozlajkujte se
 • Lžeme, když se chválíme?
 • Proč on/a, a proč ne já?
 • Nejste (takoví), ale (makoví)
 • Nechte mozek vybouřit
 • Proč se máte chválit 3 týdny?

3. KROK

Založíte si - nejen - POCHVALNÍK

 • K čemu vám bude Pochvalník?
 • Piš, piš, piš, nebo tě sní myš! (nebo Lev)
 • Nemusíte být modelka, abyste...
 • Budete točit (ale ne kolotočem)
 • Jak rychle vypadat dobře?
 • Nezahoďte všechno a poKRAČujte!

Co o kurzu Dejte si LIKE! říkají účastníci?

Program je stejně vhodný pro ženy jako pro muže. 

"Prodávat a být mezi lidmi, když jsou příjemní, mě moc baví. Ale měla jsem vždycky hrůzu z toho, co zas řekne šéf, tomu se pořád něco nelíbilo. Nakonec už jsem se bála jít do práce, co zas bude. Úplně jsem se klepala a nevěděla jsem, jak to zastavit. Dělala jsem chyby, protože jsem byla ve stresu a šéf pak na mě řval. Jednou jsem na fejsbuku našla článek o kurzu na like. Nadchlo mě, že moc nestojí, takže jsem si ho mohla dovolit koupit hned. Nečekala jsem, že by mi něco mohlo pomoct, ale bavilo mě to. Nejlepší bylo, že už v půlce kurzu jsem si všimla, že se šéf ke mně začal chovat mnohem líp. Nakonec se mi omluvil a teď už spolu vycházíme dobře."

Renata Hájkováprodavačka

"Původně jsem měl radost, když jsem byl povýšený a měl jsem začít vést náš tým místo člověka, co odešel do důchodu. Jenže současně jsem měl strach, jak to zvládnu? Nade mnou šéf, pode mnou brblající podřízení... Nikdy jsem si nebyl moc jistý sám sebou, vždycky jsem spíš radši dělal co nejlíp svou práci a do ničeho se nemíchal. Ale zároveň jsem to chtěl zkusit. Projížděl jsem internet a objevil jsem kurz Strachem k úspěchu a s ním i Dejte si like. Klikl jsem a koupil jsem si je oba. A hned jsem začal. Poctivě. A fakt to začalo fungovat. Nejdřív jsem zlikvidoval největší strach a pak jsem se začal chválit a povzbuzovat se. V práci jsem se začal cítit sebevědoměji a tak nějak volněji. Jsem s kurzem spokojený."

Miloš Holývedoucí týmu

Životem se dá buď rezignovaně PLOUŽIT – nebo ladně TANČIT

Co si vyberete vy?

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Přípravě programů a e-booků vždy věnuji mimořádnou pozornost a tvořím je s láskou a ohledem na vás, budoucí uživatele. Můžete si proto být 100% jistí, že se vaše investice vrátí.

Přesto se může stát, že produkt nesplní konkrétně Vaše původní očekávání, např. tematickým zaměřením či formou zpracování. Každý z nás a v každé fázi našeho osobního růstu potřebujeme něco trochu jiného a nikdy se proto nelze dokonale trefit do potřeb všech různých uživatelů naráz. 

V takovém případě mi napište a já vám v souladu s Obchodními podmínkami zašlu celou zaplacenou částku zpět. Bez otázek. Bez průtahů. Hned.

Co myslíte... Poskytla bych vám nepovinnou 30denní garanci na vrácení peněz, kdybych nebyla přesvědčená o tom, že moje programy a e-booky vás nadchnou pro nový životní směr, pokud jim tu příležitost dáte?

Z čeho máte největší obavy?

(a proč můžete být v klidu)

 • Trénink potrvá 3 týdny...
  Já jsem ve svém životě investovala TŘI DESETILETÍ úsilí, abych se dostala tam, kde jsem dnes, a našla principy, které fungují... Mně třicet let stálo za to. A vám 3 týdny? Odpovězte si na otázku, co jiného ÚČINNĚJŠÍHO budete během těch 3 týdnů dělat, pokud do tréninku nevstoupíte z obavy, že každá změna chvíli trvá?
 • Budu muset něco dělat...a možná i něco změnit...
  I když je trénink jednoduchý a časově nenáročný, bez vlastní AKCE nemůžete nikam poKROČit. Bez ZMĚNY se nedostanete z toho místa, na kterém teď nespokojeně trčíte. Zkuste udělat KROK...ale jenom to ZKUSTE, doopravdy ho nedělejte. Nepodvádět! Takže jste to "zkusili" a jste pořád tam, kde jste byli, že?
 • Trénink stojí peníze...
  Ano, vždy, když něčeho chcete dosáhnout, tak to buď musíte zvládnout sami (a znovu vymýšlet již vymyšlené), nebo někomu jinému zaplatit za to, že vám s tím pomůže a ušetří Vám tím spoustu času a slepých uliček. Uvědomte si, že při správném a aktivním používání tréninkového know-how se vám vstupní investice BRZY přemění na ZISK ve formě ZVÝŠENÉHO SEBEVĚDOMÍ, které se vám promítne do zlepšení celého života. Má život, který žijete jako silná a sebevědomá OSOBNOST, pro vás cenu? Odpovědět si na to musíte sami...
 • Nezvládnu to. Nikdo v mém okolí mě nepodporuje...
  Během tréninku vás podpoří Jolana a Lev Murafa. Během kurzu získáte větší sebevědomí a naučíte se hledat oporu především v sobě. Pro vzájemné sdílení poKROKů a pro otázky lze využít také uzavřenou FB skupinu "Dejte si LIKE!", kam se po zakoupení tréninku budete moci přihlásit. Sami rozhodně na cestě nezůstanete 🙂
 • Po kurzu se stejně všechno vrátí do starých kolejí...
  To samozřejmě záleží na vás 🙂 Ale myslela jsem na prevenci a proto JIŽ V PRŮBĚHU TRÉNINKU budete podle pokynů KROK po KROKu zavádět všechny změny do svého života, takže nezůstanete na konci 3. KROKu „zase stát s prázdnýma rukama“. Budete PŘESNĚ VĚDĚT, CO A KDY A JAK máte UDĚLAT, abyste posílili svoje sebevědomí a udrželi si ho i nadále. V kolika kurzech a knížkách jste se s něčím takovým setkali? 😉

Ehm, a ještě jsem se chtěl zeptat...

 • Nejsem už na takový program starý / příliš ošklivý / bezvýznamný?
  Ne 🙂 Rozhodněte se, a bude to FUNGOVAT. Máte moje slovo!
 • Už někdo nějaký takový program absolvoval a pomohl mu?
  Lvími programy už prošlo před vámi dostatek uživatelů na to, abychom mohli s Murafou zodpovědně prohlásit, že PROGRAMY JSOU BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ. Zatím byli všichni účastníci nadšení.

Udělejte TEĎ pro sebe
víc, než za poslední roky!

ORIGINÁLNÍ PROGRAM JEN ZA...

688 Kč

CENA JE KONEČNÁ, NEJSEM PLÁTCE DPH.

CENA JE ZÁMĚRNĚ MNOHEM NIŽŠÍ NEŽ HODNOTA PROGRAMU,
ABY OPRAVDU KAŽDÝ MOHL ZLEPŠIT POHLED NA SEBE
A TÍM ZLEPŠIT SVŮJ ŽIVOT.

NAVÍC 2 UŽITEČNÉ BONUSY ZDARMA:

Online konzultace - 30 minut

Murafa Skype

1444 Kč ZDARMA

I když budete poctivě číst a provádět všechna popsaná cvičení, přesto může přijít chvíle, kdy si nebudete vědět rady s konkrétní situací nebo budete potřebovat povzbudit. Jsme tu s Murafou pro Vás! Stačí, když se nám ozvete a domluvíme se na formě konzultace (e-mailem nebo po Skype). 

+

Podpůrná skupina na Facebooku

Murafa Facebook Group

ZDARMA

Ptejte se, navazujte nová přátelství, podělte se o svoje poKROKy! Uzavřená skupina pro sdílení zážitků z kurzu "Dejte si LIKE!" tu je pro Vás. 

Kdy se začnete mít rádi VY,
když ne DNES?

Ne, děkuji,
budu radši nesnášet sám sebe až do smrti.

Chci vědět, proč takhle blbnu