Pošlete STRACH v létě k vodě!

Jak jsme si už říkali v článku 3 způsoby, které váš problém zaručeně NEvyřeší, strachu ze života vás nezbaví ani letní sluníčko (dovolená), ani hlava v rozpáleném písku, ani se ho za vás nemůže zbavit někdo jiný. Tak co kdybyste ho konečně poslali k vodě vy sami?!

Co vám BRÁNÍ v tom, abyste byli šťastní? 

No, překvapivě STRACH, resp. jeden ze 7 strachových „převleků“ (protože strach jako takový je jenom jeden, ale rád se maskuje a tím nás úspěšně mate). Takže pokud chceme být šťastní, nebo minimálně nechceme být v životě nešťastní, tak se se strachem dříve nebo později budeme muset vypořádat.

V létě se nám často do ničeho nechce – ačkoli kdy jindy, než právě v létě, čase dlouhých večerů, prázdnin a dovolených máme víc času a energie zabývat se také trochu sami sebou a naším životem? 🙂 Udělat si takovou inventuru, zda by se nám líbilo i „normálně“ žít tak spokojeně, jako ve volných prázdninových dnech, kdy se ničeho nebojíme…

Tak jsme se Lvem Murafou vymysleli kompromis – vytvořili jsme krátký, ale i tak užitečný e-book ZDARMA a nazvali jsme ho Pošlete strach k voděJe to taková letní slovní hříčka – doplnili jsme k tomu „a nechte už ho plavat!“. Můžete si ho vzít s sebou třeba na plovárnu 😉

 

Co se stane, když e-book stáhnete?

No, nemusíte mít strach, že na vás z jeho stránek okamžitě vyskočí mořský Lev a slupne vás jako malinu. E-obok ZDARMA obsahuje TEST STRACHu s minividei a rychlou protiSTRACHovou pomoc.

Dozvíte se v něm, čeho se vlastně bojíte nejvíc (a že to není to, co jste si mysleli!). Ujasníte si, ve kterých situacích cítíte strach a pochopíte, jak můžete změnit svůj postoj a tím ze svého bludného kruho-strachu vyKROČit.

Na závěr si vyberete ze 3 užitečných řešení a zvládnete to pak už sami nebo se Lví pomocí. POZOR – na 3. řešení se vztahuje speciální letní AKCE, která bude časově omezená. Takže pokud se rozhodnete pro tuto variantu, rozhodně ji neodkládejte, ať pak nelitujete!

Jolana Fišerová

PS: Pošlete strach k vodě se stal nejrychleji stahovaným e-bookem v celé dosavadní Lví historii 😉 První stažení se uskutečnily bezprostředně po jeho zveřejnění… O čem to vypovídá? Bohužel o tom, že STRACH je stále naším nepřítelem a problémem č. 1. Je ovšem jen na nás, jestli se ho dál budeme bát, nebo se jím už odmítneme nechat zastrašit a zkazit si jím léto a následný podzim a další zimu…

PPS: Už jste si e-book stáhli? Motivoval vás k tomu, abyste se nad svým strachem zamysleli? Podělte se do komentářů…

Jolana Fišerová
Inspirátorka vědomé RADOSTI a autorka KOUZELných Lvích strategií osobního rozvoje. Finalistka prestižní soutěže Žena roku 2016. Ukazuje na konkrétních příkladech, že často #reseniexistuje, pokud jsme ochotni změnit úhel pohledu, a že je možné radovat se a žít naplno za všech okolností. Propojit se s Jolanou je možné na Lvím webu , na Lvím instagramu, na Lvím youtube kanále, na Lví FB stránce PoKROKovnik a v FB skupině Vděčnost a další cesty k radosti .
Komentáře

Přidat komentář