POZOR, BRZY KONČÍME!
Jakmile se počitadlo přetočí, už nepůjde do programu vstoupit!

Objednávka - MINIKURZ 6

3 denní mailový kurz s pracovními listy, cennými bonusy a
konzultační podporou prodlouženou na 5 dní!

Objednávám si vedený minikurz "Neumím se rozhodovat"
ve finančně výrazně zvýhodněné prefinal verzi
s užitečnými bonusy

a
beru na vědomí následující:

 • VÍM,
  že kupuji online produkt v prefinal verzi, které odpovídá i prefinal snížená cena. Konkrétně kupuji korespondenční kurz (uskuteční se prostřednictvím e-mailové korespondence). Po dokončení final verze získám zdarma aktualizaci na kurz s členskou sekcí a videi. Tato služba není zahrnuta v ceně prefinal verze, ale získám ji jako poděkování za nákup prefinal verze.
 • VÍM,
  že po zahájení zaplaceného kurzu získám potřebné informace v mailové podobě a pracovní sešity ve formátu .pdf, které mi zůstanou i po skončení kurzu. Ke kurzu nyní získávám i bonus - mikrokurz s videem, studijním listem a PŘEKVAPENÍM (oboje v .pdf). Materiály si mohu nechat vytisknout v copy centru, nebo je používat v elektronické podobě. Pro přehrání videí je potřeba být připojený na internet.
 • VÍM,
  že aby používání kurzových materiálů a související podpory u mě přinášelo reálné výsledky, musím vynaložit také vlastní aktivitu a řídit se přiměřeně doporučeními.
 • VÍM,
  že pokud by tento kurz nenaplnil moje očekávání, kontaktuji vás a vrátíte mi peníze v souladu s Obchodními podmínkami, platnými v okamžiku nákupu.

Blahopřejeme Vám k moudrému rozhodnutí vzít svůj život do vlastních rukou a investovat DO SEBE. Už TEĎ jste dokázali VÍC, než většina lidí. Proto to na rozdíl od nich budete VY, kdo uspěje

Jolana Fišerová a Lev Murafa 

Buď se začnete rozhodovat ve svůj prospěch, nebo Vám vrátíme peníze. 

Záleží nám na Vaší spokojenosti.

"Baví mě, jak je to postavené. Vlastně je to hra, a zároveň jdeme pořádně do hloubky. A naštěstí nás nikdy nenecháte se utopit. Díky za Vaši pomocnou ruku, vždy připravenou v záloze. Věnujete nám tolik svého času! A opravdu Vám záleží na tom, abysme všechno pochopili. S tím jsem se zatím v žádném kurzu někoho jiného nesetkala."

Helena účastnice minikurzů

"Dobrý den Jolano, děkuji za skvělý kurz... Děkuji Vám i za to, že jsem do sebe pohlédl zase trochu jinak a zamyslel se nad věcmi, které jsem dřív přehlížel nebo naopak nedokázal si je dopřát."

Martinúčastník minikurzů

CHYTRÝ KURZ:

SUPER BONUS:

+ PŘEKVAPENÍ:

Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.

Ne, děkuji, už jsem se rozhodl:
Prima život není pro mě.

Chci zatím aspoň Lví inspiraci ZDARMA