Příběh Lva Murafy

Kde se tady vzal ten Lev?

Já sama jsem Lev jak datem narození, tak následně i životním přístupem 😉 Lev Murafa, který Vás provází těmito stránkami, je vlastně můj „vnitřní Lev“. Pomáhá mi vizualizovat, co se dá jen obtížně vyjádřit slovy. A má tu ještě další důležité úkoly...

Lev Murafa je mým parťákem

Když jsem uvažovala, jakého by tento web měl mít maskota, aby web o osobním rozvoji nebyl jen suchopárná nuda „dlouhá tisíc mil“, ale aby tu byla hlavně legrace, byl Lev první a jednoznačná volba. Ale – jaký Lev?

Šla jsem si následně do papírnictví pro velký blok, na jehož listy jsem si chtěla rozkreslit jednotlivé stránky budoucího webu. A tam jsem potkala Lva Murafu. Okamžitě mě přesvědčil svým laskavým a moudrým úsměvem, že se staneme nerozlučnými parťáky.

A proč všude píšu „Lev“ s velkým „L“? Přece byste nechtěli, abychom někoho s královskou hřívou oslovovali úplně obyčejně? Já se také nejmenuju jolana.

změna

Rozhovor se Lvem Murafou 

Murafo, myslíš si, že KAŽDÝ může v sobě odkrýt svou vnitřní Lví sílu a zvítězit? I ten, kdo není Lev podle horoskopu?

Jolana

Ano, každý. Stačí se pro to jen rozhodnout. Možná se někdo cítí v tuto chvíli bezradný, nešikovný, má pocit, že nikdy nic nedokázal. Vždy ale může ZAČÍT se silou Lva vítězit nad všemi negativními programy, které do dnešního okamžiku v sobě nastřádal. Postupně KROK za KROKem zvládne všechno, po čem dosud jen marně toužil. Naučíme ho to tu 🙂

Murafa

Murafo, proč máš pocit, že jsi oprávněný pomáhat ostatním? Co jsi už třeba zvládl obtížného ty osobně?

Jolana

Jak víš, od zahájení práce na našem webu se živím výhradně raw vegan stravou...

Murafa

Máš pravdu, chtěli jsme tehdy zvýšit atraktivitu webu nápisy jako „gluten-free“, „biodegradable“ a zejména „no animal died“. Tvoje odvážné rozhodnutí vyKROČit ze své zóny komfortu máme dokonce zdokumentované! Antilopy jsi přestal jíst nejen tepelně upravované, ale prostě vůbec.

Jolana

Tak vidíš. Když i taková šelma, jako je Lev, dokáže držet KROK s aktuálními trendy a rozvíjet svou osobnost pozitivním směrem, pak to dokáže KAŽDÝ, kdo opravdu chce pro sebe něco udělat!

Murafa

Hrej si, tu máš Lva

aneb Proč si máme hrát i jako dospělí? 

Velmi mile mě záhy po spuštění webu překvapilo, kolik i „seriózních“ a obvykle velmi konvenčně smýšlejících lidí (profesí právník, manažer banky, technik, ekonom,...) radostně přijalo Lva Murafu jako plnohodnotného člena našeho týmu a nevidí za nadsázkou infantilní úlet, ale příležitost potěšit své vnitřní Dítě, na tomto webu  vlastně Lvíče :-).

"Já jsem zase zatížený na medvědy :-). Stojí za vážné zamyšlení, jak ta plyšová zvířátka našeho dětství byla živá a jak jsme ty neviditelné postavy velmi dobře viděli. Kolika lidem by pomohlo, kdyby byli schopni i v dospělém věku takové imaginace a dokázali by si představit své nové obchodní partnery, zákazníky, spolupracovníky atd. Kolik podnikatelů by vystartovalo vzhůru, kdyby si takto dokázali představit své cíle. Kolika lidem by budoucnost nenaháněla strach, kdyby si ji dokázali živě představit takovou, jakou by ji chtěli mít."
intuitivnimarketing.cz

Ing. Miloš Tomanředitel, Klub intuitivního marketingu

Nechybí vám Lev?

 • 1
  ...zda si hrajete dostatečně „správně“, „rychle“, „efektivně“...
 • 2
  ...zda u toho nejste moc „mladí“ nebo naopak „staří“...
 • 3
  ...zda máte k takové hře dostatek „schopností“, „dovedností“, „zkušeností“...
 • 4
  ...podložených relevantními certifikáty a správnou délkou „odborné praxe v oboru“...
 • 5
  ...zda jsou výstupy hry dostatečně měřitelné a komercionalizovatelné...
 • 6
  ...zda dlouhodobě obstojíte v konkurenci ostatních hrajících si...

 

Pouze bude-li se „Lev v nás“ cítit dobře, bude dobře také nám, „velkým“ Dospělým. Protože na „drsné, odolné a nad věcí“ (tedy povznesené nad naše základní životní potřeby) si jen tak HRAjeme. Ale protože nás falešná hra logicky nijak nenaplňuje, býváme pak z těch všech zmatků ne-MOCní.

Chcete zpátky svoji MOC? Moc nad svým životem a nad svým štěstím? Tak si hrajte. Ale poctivě 😉

 

Hrajte si svobodně, bez obav z toho, zda:

Hrajte si prostě jen tak, pro radost z „procesu“!

Pokud to neděláte, tak proč? Proč se bojíte být sami sebou? „Aby lidi neřekli?“ A kteří lidé? Proč je jejich názor pro vás důležitější, než vaše vlastní přirozené touhy a přání?

Umět si TROUFNOUT

Nejčastěji totiž ke své osobě slýchávám poznámku „Chtěl(a) bych si umět TROUFNOUT to, co ty!“ 🙂

Zůstaňte s námi, a něco s tím postupně KROK za KROKem provedem 🙂

ZDARMA

Vstupní konzultace s praktickými základními doporučeními.

(pro nové klienty)

Na Lvím webu #reseniexistuje.
Odpovíme vám tu na otázky, na které jste jinde odpověď nenašli...

ZDARMA - S Jolčou o životě

Báječná uzavřená podpůrná facebooková skupina s lidmi na stejné vlně. 

Už nikdy na nic nebudete sami a bezradní!