POZOR! Není určeno pro majitele e-booku Mluvte jazykem vítězů (shoda obsahu).

 

Objednávka - Mluvte jazykem radosti

30 denní vedený mailový program se 4 cennými bonusy a
intenzivní konzultační podporou.
Lze absolvovat i samostatně
( = za kratší dobu).

Objednávám si vedený Lví program

"Mluvte jazykem radosti 
a
žijte tak, jak mluvíte a přemýšlíte"

ve finančně výrazně zvýhodněné prefinal verzi
s užitečnými bonusy

a
beru na vědomí následující:

 • VÍM,
  že kupuji online produkt v prefinal verzi, které odpovídá i prefinal zvýhodněná cena. Konkrétně kupuji korespondenční kurz (uskuteční se prostřednictvím e-mailové korespondence). Po dokončení final verze získám zdarma aktualizaci na kurz s členskou sekcí a videi. Tato služba není zahrnuta v ceně prefinal verze, ale získám ji pak navíc jako poděkování za nákup prefinal verze.
 • VÍM,
  že po zahájení zaplaceného kurzu získám potřebné informace v mailové podobě a pracovní materiály ve formátu .pdf, které mi zůstanou i po skončení kurzu. Ke kurzu nyní získávám i bonusy - Lví mikrokurz s videem a studijním listem v pdf., 66 ks Lvích karet v pdf., 6 ks Lvích taháků v pdf. a Deník vděčnosti s afirmacemi (vše v pdf.). Materiály si mohu nechat vytisknout v copy centru, nebo je používat v elektronické podobě. Pro přehrání videí je potřeba být připojený na internet.
 • VÍM,
  že aby používání kurzových materiálů a související podpory u mě přinášelo reálné výsledky, musím vynaložit také vlastní aktivitu a řídit se přiměřeně doporučeními.
 • VÍM,
  že pokud by tento kurz nenaplnil moje očekávání, kontaktuji vás a vrátíte mi peníze v souladu s Obchodními podmínkami, platnými v okamžiku nákupu.

Blahopřeji Vám, že jste se rozhodli začít vědoměji mluvit a tím i lépe žít. Budete mile překvapeni, jak rychle a snadno to s tímto programem dokážete.

 Jolana Fišerová

POZOR! Není určeno pro majitele e-booku Mluvte jazykem vítězů (shoda obsahu).

Při aktivním absolvování programu se váš život výrazně zlepší. Jinak Vám vrátím peníze.

Co říkají absolventi:

"Jako autor povídek pracuji se slovy. Ale teprve když jsem procházel programem "Mluvte jazykem radosti" a vyplňoval zajímavé pracovní listy, uvědomil jsem si, kolik chyb ještě mnozí z nás dělají. Špatně zvolená slova nás mohou udělat negativními, nepříjemnými a dokážou nám zničit celý den. Člověk by se měl zamyslet nad tím, co říká a vybírat slova, která ho udělají ŠŤASTNÝM. Jde to? Určitě ano, chce to ale žít víc vědomě."

David Veselýšéfredaktor, autor

Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.

 

Rozsáhlý Lví web se postupně transformuje na GDPR kompatibilní.
Funkčnost některých prvků tím může být dočasně omezena.

V případě potřeby mě kontaktujte na jolana@jolanafiserova.cz

Všechny produkty na tomto webu (online vzdělávací programy, ebooky, pracovní listy atd.)  podléhají ochraně dle autorského práva. Jakékoliv jejich šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autorů je zakázáno. 

Provozovatel, majitel a správce webu a správce osobních údajů: Ing. Jolana Fišerová, sídlo J. Bendy 1387 / 32, České Budějovice 2,
IČ 04601971, e-mail jolana@jolanafiserova.cz, mobil +420 737 810 942, skype jolanafiserova,
zapsána v živnostenském rejstříku u Živnostenského úřadu České Budějovice od 30.11.2015.
Nejsem plátce DPH = uvedené ceny produktů a služeb jsou konečné.
Pro vaši ochranu přijímám platby zabezpečenou platební branou GoPay.
Webový protokol https zajišťuje bezpečí přenášených dat.