Mluvte i vy jazykem vítězů a...

Co všechno se STANE, když začnete přemýšlet a mluvit JINAK?
Naše myšlenky jsou nositelem energie. Vytvářejí realitu, ve které potom žijeme. Chceme-li lépe žít, musíme nejprve lépe myslet 🙂 
Originální a praktický e-book, který Vás to naučí!  

Také často kolem sebe slyšíte negativní a slabá slova? Místo "udělat" jen "zkusit", místo "chci" jen "chtěl bych", místo "ano" jen "uvidíme, jak to půjde"?

Prozradím vám tajemství řeči lidí, kteří se dostali DÁL právě díky svým myšlenkám a záměrům. I vy nyní můžete dát svému životu ten správný směr!

Protože... CO KDYBYCHOM MOHLI ovlivnit chod našeho života MNOHEM VÍC, než si teď myslíme, že můžeme a smíme?

100% GARANCE: "Změníte svůj život pomocí změny myšlení a mluvení k lepšímu, nebo Vám vrátíme peníze."

Přestat jen přežívat a začít žít naplno 🙂

Jak? Zjistěte VÍC!

HIT ROKU 2016

Jolana Fiserova

Proč máte dávat pozor na to, jak mluvíte, a co se stane, když to začnete dělat?

Naše životy začínají v našich myslích. Můžeme vždy žít jen tak, jak přemýšlíme, jak se tím pádem chováme, v jakém prostředí se díky tomu pohybujeme a s jakými lidmi se stýkáme.

BUĎ:
Představte si, že se ploužíte životem se svěšenými koutky úst a ohnutými rameny. Střídavě zuříte a pofňukáváte a hlavou se vám honí jedna poraženecká myšlenka za druhou. K tomu navíc spoustu slov a vět, nesoucích negativní emoce, každý den dobrovolně posloucháte od ostatních. Můžete za takových podmínek žít super život?

NEBO:
A teď naopak - představte si, že nejste pasivní oběť svého osudu, ale naopak jste jeho aktivní TVŮRCE. Ožíváte nadšením, v hlavě máte odvážné plány a každá buňka vašeho těla se těší na jejich realizaci, spolu s přáteli, kteří vás podporují a spolupracují s vámi. Nádhera - a tohle TEĎ můžete žít i vy!

Začněte mluvit jako úspěšní – a BUDETE úspěšní

Jaká tajemství vítězných strategií odhalíte?

JSME Z VODY

Fascinující pokus, po němž pochopíte přenos informací.

SÍLA POZITIV

O kolik více kvalitní energie v sobě cítíte s podporujícími slovy?

TÍHA NEGATIV

Nakolik vás dokáží oslabit slova, která jste dříve používali?

SKRYTÁ RIZIKA

Poznejte slova a věty, které se jen tváří jako vaši pomocníci.

CO S PRÁZDNEM?

Praktická pomůcka na kvalitní doplnění probraného slovníku.

MÁTE PROBLÉM?

Jde o prima příležitost k uplatnění znalostí, schopností a dovedností.

BUĎTE TVŮRCI

Sami si nastavíte novou realitu svými myšlenkami a slovy.

SBOHEM, NEÚSPĚCHY!

Návod na rozloučení se starými, nefunkčními vzorci myšlení.

KOUZLO VDĚČNOSTI

Objevíte skvělý urychlovač a podporovač cesty k úspěchu.

BONUSY:

VIDEA

K zamyšlení, pro inspiraci a více motivace.

AKCE

Mnoho zábavných námětů na praktická cvičení.

Začněte lépe mluvit a lépe žít!

EBOOK MLUVTE JAZYKEM VÍTĚZŮ

488 Kč

CENA JE KONEČNÁ, NEJSEM PLÁTCE DPH.

Můžu Vám teď složitě líčit, jak uvnitř e-book vypadá...

Ale víte co? Udělejme to JINAK! 

Mrkněte se na obálku...

Mluvte jazykem vitezu

...zalistujte e-bookem...

...a podívejte se DOVNITŘ. 

Nic neriskujete - vrátím Vám peníze,
když nebudete nadšení.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Přípravě programů a e-booků vždy věnuji mimořádnou pozornost a tvořím je s láskou a ohledem na vás, budoucí uživatele. Můžete si proto být 100% jistí, že se vaše investice vrátí.

Přesto se může stát, že produkt nesplní konkrétně Vaše původní očekávání, např. tematickým zaměřením či formou zpracování. Každý z nás a v každé fázi našeho osobního růstu potřebujeme něco trochu jiného a nikdy se proto nelze dokonale trefit do potřeb všech různých uživatelů naráz. 

V takovém případě mi napište a já vám v souladu s Obchodními podmínkami zašlu celou zaplacenou částku zpět. Bez otázek. Bez průtahů. Hned.

Co myslíte... Poskytla bych vám nepovinnou 30denní garanci na vrácení peněz, kdybych nebyla přesvědčená o tom, že moje programy a e-booky vás nadchnou pro nový životní směr, pokud jim tu příležitost dáte?

Co o e-booku "Mluvte jazykem vítězů"
říkají někteří z jeho čtenářů?

Jako autor povídek pracuji se slovy. Ale teprve když jsem četl e-book Mluvte jazykem vítězů a vyplňoval zajímavé pracovní listy, uvědomil jsem si, kolik chyb ještě mnozí z nás dělají. Špatně zvolená slova nás mohou udělat negativními, nepříjemnými a dokážou nám zničit celý den. Člověk by se měl zamyslet nad tím, co říká a vybírat slova, která ho udělají ŠŤASTNÝM. Jde to? Určitě ano, chce to ale žít víc vědomě.

David Veselýšéfredaktor, autor

Už jsem absolvovala kurz Dejte si LIKE, protože jsem měla v práci problém se šéfem. V kurzu jsem viděla, jak je důležité myslet si o sobě hezké věci, protože pak si to o vás myslí i ostatní. E-book Mluvte jazykem vítězů mi přijde skvělý, protože je tam také spousta cvičení, která nás učí, jak mít v hlavě lepší myšlenky. Nejvíc se mi líbil týdenní trénink s provázkem. Musela jsem si od bráchy půjčit tkaničku z jeho zimních bot, protože jsem na začátku potřebovala dlouhý provázek 🙂 Ale teď už je to mnohem lepší. A videa jsou také pěkná, hlavně to o vodě.

Renata Hájkováprodavačka

Čeština je jeden z nejkrásnějších a nejbohatších jazyků. Vyjadřuje emoce použitím různých slov a slovosledů. Netušila jsem, jak mohou být některá slova a slovní spojení nebezpečná. Díky e-booku Mluvte jazykem vítězů jsem začala přemýšlet nad významem některých slov hned následující den po přečtení. Člověk se opravdu může stát vítězem...vítězem nad sebou samým. PS: Pěkná práce, Joli, opravdu jsem již dnes měnila věty v korespondenci, a v okamžiku, kdy jsem odeslala nějaké slovo, co se "nemá" používat, jsem úplně udělala "aaaaa". Určitě si e-book přečtu ještě několikrát 🙂

Lada Trenča Kománkováfinalistka Žena roku 2016 a Bailando 2007

E-book je velice inspirativní - moc se mi líbil a donutil mě k zamyšlení. Vyšlo mi z toho, jak málo stačí, aby došlo ke změně - k našemu posunu, k našemu lepšímu JÁ. Začni mluvit jako úspěšná a budeš úspěšná... Opravdu pěkně a nenásilně, o to více srozumitelně, napsáno...

Maria Gičovábabička, co miluje život

Klobouk dolů, fakt úžasné! E-book je psaný s láskou, zábavnou formou, jednoduše a srozumitelně, a zároveň poskytuje hodnotné informace. Obsahuje mnoho užitečných rad, inspirací a jednoduchých cvičení. Vše krok za krokem, takže se nemusíte bát, že byste něco nezvládli. I když jsem terapeutka a znám spoustu metod a cvičení, metodu s provázkem jsem slyšela poprvé. Líbí se mi i doplňující videa, která e-book oživí. Doporučuji všem, kteří chtějí změnit svůj život.

Jana Svobodováterapeutka

Tento E - book mně znovu ukázal sílu myšlenky. Že myslet a mluvit pozitivně má v sobě obrovskou sílu. Stejně jako žít přítomným okamžikem, teď a tady. Zaujalo mě nejvíc, že by si člověk měl vážit sám sebe, být vděčný za to, co má, a myslet stále pozitivně. E- book mě také utvrdil v tom, že co dělám, je velmi správné. Dělat radost ostatním a zároveň i sobě, to je něco úžasného. Sebeláska, to má smysl! Děkuji Jolance za tyto krásné věty, které mají velkou pravdivou sílu.

Michaela Kutilováautorka andělských šperků

Začněte lépe mluvit a lépe žít!

EBOOK MLUVTE JAZYKEM VÍTĚZŮ

488 Kč

CENA JE KONEČNÁ, NEJSEM PLÁTCE DPH.

Ne děkuji,
chci zůstat uvězněný ve svých starostech.

Svoje rozhodnutí mohu samozřejmě kdykoli změnit.
Ale proč zbytečně žít lépe AŽ NĚKDY?