ebook zdarma

Dobijte si baterky aneb

Vraťte si do života radost. Hned. ZDARMA!

Stáhněte si chytré nápady pro dospělé i děti, které...

...nic nestojí a rozjasní každý den 🙂

Padl na vás smutek, únava a deprese?
Nic vás nebaví? Cítíte se vyhořelí a prázdní?
Vyměňte rutinu a stres za čerstvou energii!

Přeneste si pohodu volných dní i do těch všedních.

Topíte se v povinnostech? Nepotřebujete dovolenou, jen...

Absolutní HIT ROKU 2016 vede i letos!

Obsahuje originální tipy na každodenní dobrodružství ZDARMA.

0 čtenářů
již nabralo novou energii

NUTNĚ HO POTŘEBUJETE I VY!

Netušili jste, co vše je možné:

 • Moře přímo u vás doma!
 • Vlastní kino po celý rok!
 • Delta vlny pro novou energii.

...a mnoho dalšího.

Dopřejte si teď i Vy splněný sen:

 • Rande s radostí i pro zadané.
 • Zásobárna stále dobré nálady.
 • Super život přímo k vyzkoušení.

...a mnoho dalšího.

Čím i Vás ebook nadchne?

 • 1
  Získáte chytré nápady na radosti,
  které nestojí žádný čas, energii a peníze
 • 2
  Vytvoříte si zásobárnu radostí
  pro chvíle, kdy vás nic nenapadá
 • 3
  Dáte si se svou radostí „rande“ a
  budete se s ní scházet pravidelně

E-book je pro Vás ZDARMA, ale má velkou
HODNOTU.

Dobijte si baterky 1

Co o ebooku "Dobijte si baterky!" říkají čtenáři?

0 čtenářů
již nabralo novou energii

Díky za e-book "Dobijte si baterky". Moc pěkně, jednoduše napsaný, snadný k pochopení, perfektní návody. Sepíšu a vyvěsím nejspíš na ledničku, ať jsou na očích. Kolečka z papíru jsme vyrobili, taky super nápad, to mě moc bavilo. Letos jsem od kamarádek dostala dvoje pastelky, takže paráda! Člověk se trochu kreativně vyřádil. Děkuju!

Katka Brunclíkovákreativní maminka

E -book je překvapující, drobné detaily pro všední den, které považujeme za samozřejmé a ani nás třeba v tu chvíli, kdy je potřebujeme, nenapadnou. Využití balkonu úsměvné a úžasné, ostatní návody také.

Irena Duškoválektor v sociálních službách

Překvapily mě jednoduché nápady, ale ono se říká v jednoduchosti je krása. Trefila jsi se mi do noty. Dostala jsem od tebe to světýlko na tom konci tunelu a obrovskou chuť něco tvořit a pracovat na sobě. Poslech krásné hudby, to je balzám. Nápad s kolečky na "depko-tvorné prázdno" je dobrý nejen pro mě, ale i pro moje děti, až zase přijdou: "Mami, já nevím, co mám dělat." A nikdy mě nenapadlo, co všechno se dá podniknout na balkoně 🙂

Martina Jahannemaei, ergoterapeutka, maminka a ilustrátorka

E-book se mě od začátku dotkl svou upřímností. Promlouval ke mně pocity a příběhy, které jsem dřív důvěrně znala. Mám radost, že teď už naštěstí vím, jak můžu své „baterky“ dobíjet já. A pokud to zatím nevíte vy, tento e-book vám bude užitečnou inspirací nebo přímo učebnicí. Navíc se při jeho čtení opravdu musíte smát. Já jsem se při názorných ukázkách toho, čím si Jolana dělá radost, hodně nasmála :-). Jsou to úplné maličkosti, ale mají obrovský účinek na okamžité zvednutí nálady a koukání se na svět jinýma očima. E-book je psán s lehkostí a nadhledem. Je znát, že autorka sama při jeho psaní radost prožívala :-).

Dana Křížová tanečnice a choreografka

Ukázky v e-booku jsou fantastický. Zpříjemnit si chvilky na tak malé ploše balkonu je úžasné. Pro mne je velkým relaxem jízda na kole, když mám vítr v zádech a zároveň si pohrává s mými vlasy, pozorování oblohy, bublání potůčku, síla vodopádů,... Je toho kolem nás mnoho. Stačí se naučit vnímat krásu, která nás obklopuje.

Milada Grégrovádětská sestra

E-book Dobijte si baterky Jsi udělala mistrovsky, odblokoval ve Mě zadupanou představivost i humor s úsměvy, na které jsem málem dočista zapomněl. Na balkoně jsem už spal, dal si tanec s vysavačem při vysávání i udělal rodině večeři.

Daniel Blažek kontrolor kvality

E-book mi při čtení přišel svými nápady hodně napínavý, měla jsem chuť číst dál. Když skončil, pomyslela jsem si "Ach jo, škoda". Moc chválím použité fotky-supr!

Eva Sklenářová,čtenářka e-booku

Ten bazén na verandě...je pecka 😀 Ebook je skvělej.

Jan DedekLovec příběhů

Viete co znamena vyraz "londonovat"? Rano normalne vstanete, akoby do prace, ale namiesto beznych povinnosti sa najprv vyberiete do mesta urobit si radost nejakou milou povinnostou, napriklad vyzdvihnut na poste balicek, dat si kavicku a sendvic alebo zakusok. A preco "londonovanie"? Tento zvyk som si osvojila v London-e, ked u nas este kaviarne, a hlavne tie s terasou vonku, neboli v mode. Dnes sa nastastie da londonovat vsade!

Martina Javůrková lektorka a spisovatelka,
spozaplota

Milá Jolano, Tvůj e-book jsem začala číst se zvědavostí a dočítala jsem s úsměvem na rtech. Nikdo už nemusí dlouho čekat a případně šetřit, aby si dobil baterky. Každý Tvůj nápad je jednoduchý a zrealizovatelný teď hned. Žádné výmluvy! Já jsem hledala další inspiraci, jak se nenechat vybít. Uvědomila jsem si, že je potřeba na sebe dávat pozor, pečlivě si hlídat svou energii a pravidelně ji dobíjet. Tvoje tipy se mi moc líbily právě proto, že jsou okamžitě k dipozici a vtipné. Děkuji za ně. Jen tak dál! Kreativitě zdar!

Lenka Káčerkováčtenářka e-booku

E-book Dobijte si baterky je plný skvělých tipů na zpříjemnění všedních chvil. Některé nápady pro mě nebyly překvapením, některé mě zaujaly a některé přímo fascinovaly (Štědrý večer strávený na balkoně 🙂 ). Super jsou chytré odkazy, které usnadní hledání. Stejně jako ostatní Vaše tvorba je e-book vtipný a osobitý a už jen jeho samotné čtení je zábava.

Luciečtenářka e-booku

Jolčo, zachránila jsi mě před stěhováním! Nebyla jsem TADY spokojená, protože bydlím na vesnici a NENÍ TU NIC - KAVÁRNA, NE! ČAJOVNA, KINO, BAZÉN, NIC!!!. Přivádělo mě to k šílenství, protože jsem bývalá pražanda. Kde je všechno tohle na každém rohu. A TY! TY sis kino, kavárnu a čajovnu, a dokonce i bazén dala na balkón. 😁👍Good work ;-).

Michaela Novákováčtenářka e-booku

Jolka, Tvoj eBook je plný skutočne fungujúcich impulzov na nabranie chuti do života. Sám som si prešiel silne depresívnym obdobím po krachu podnikania. Mať vtedy takého sprievodcu ako si Ty a eBook na dobíjanie bateriek zvládal by som depku oveľa jednoduchšie a rýchlejšie by som sa nakopol do nového života. Tvoj eBook obsahuje véééľa praktických a megaúčinných fínt ako sa "zobudiť". Podvedome som podobné postupy použil pri svojom zobudení...:) Ty si to krásne zvládla na profi úrovni popísať v eBooku. Dnes mi "malé" radosti popísané v Tvojom eBook s veľkým účinkom pomáhajú zvládať chvíle keď neviem "kade cestička". Na príklad "dovolil" som si kúpiť lietadielko a vrátiť s do šťastných chvíľ detstva, dovolil som si kúpiť "stroj času"...:) dovolil som si ešte ďalšie drobné radosti... Uvedomil som si že dovoľovanie si ak niečo kupujem by malo mať svoje pravidlá. Aby som nespadol do nákupnej horúčky kde výsledkom môže byť pravý opak a to stres že som nakúpil samé "hovadiny" a znovu upadnem do sebaobvinovania....:) To znamená každý mesiac si "dovolím" odložiť malú sumu peňazí ktoré si "dovolím" užiť len pre seba a náležite si vychutnám "akciu" bez sebaobviňovania.

Jozef Šmálpodnikatel
>> Chci ebook zdarma <<

O autorce

Jmenuji se Jolana Fišerová

jsem FINALISTKOU ŽENY ROKU 2016 a
díky mým originálním tvořivým nápadům 
lidé nyní žijí v mnohem větší pohodě.

Učím je totiž koukat na život JINAK, než jak byli zvyklí.
Tak, aby to FUNGOVALO...

PROČ SE MNOU OŽIJETE?

Zkoušeli jste už leccos. Ale nefungovalo to, protože jste si nedovolili vyKROČit ze zažitých pořádků. Nebo jste nevěděli, jak. 
 
Se mnou se naučíte sami snadno a rychle dosáhnout výrazného zlepšení života. Bez ohledu na to, kolik je vám let a jak moc jste zabředli do rutiny všedních dnů. Dovolíte si dělat věci jinak - tak, aby FUNGOVALY 🙂 
 
Začněte HNED a stáhněte si ZDARMA svůj ebook Dobijte si baterky! 
>> Chci ebook zdarma <<
0 čtenářů
již nabralo novou energii

Ne děkuji,
já raději žiju bez radosti.

CHCI MÍT DOST ENERGIE

i ve dnech, kdy se mi nedaří.