Harmonie bez hranic

Nemusíme všemu dokonale rozumět, abychom mohli využívat blahodárné účinky přírody.
Zažijte nečekanou harmonizaci svého života, která funguje "sama" a v pohodlí vašeho domova.

Již žádné hranice toho, co je "možné"...

Bude vás to BAVIT 🙂 a bude to fungovat I NA VÁS!

<b>Jana Svobodová</b>
Jana Svobodová
terapeutka a průvodkyně k harmonii

Certifikovaná terapeutka s 10letou praxí s metodami modrá alfa, faster EFT, kvantovou terapií, terapií mysli vycházející z metody RUŠ, funkčním principem (Emotional Release), reiki, shamballou a intuicí, které účelně propojuje. Autorka projektu www.svobodamysli.cz a e-knihy Elixír pro šťastný život. Jako maminka dvou malých chlapců též předává svoje zkušenosti s ideálním otěhotněním, těhotenstvím, porodem a výchovou dětí. Ukazuje propojení mysli a těla, sílu našich podvědomých vzorců chování a jak je změnit.

<b>Jolana Fišerová</b>
Jolana Fišerová
inspirátorka a průvodkyně k harmonii

Od roku 2007 aktivně pracuje s energií reiki, od roku 2013 s metodou ruš a psychosomatickými principy a od roku 2014 i s kvantovou technikou. Ukazuje nečekané úhly pohledu v projektu #reseniexistuje a učí klienty efektivně využívat vnitřní sílu k potřebným životním změnám. Finalistka soutěže Žena roku 2016 (3. místo v kategorii prospěšných internetových projektů). Autorka desítek e-booků, videozamyšlení a řady online kurzů. Nadšená fotografka originálních přírodních momentek. Maminka dospívající dcery.

Nyní jsme se rozhodly propojit naše jedinečné schopnosti a zkušenosti do společného projektu.

Jak nás vidí ti, které již podporujeme na jejich cestě k harmonizaci?
Přečtěte si některé z referencí na stránce níže.

Díky harmonizačnímu působení zažijete:

HLUBOKÉ UVOLNĚNÍ

Prožijete výraznou fyzickou i psychickou relaxaci.

LEHKOST

Zjistíte, že s sebou nemusíte vláčet starosti a problémy.

ÚLEVA HNED!

Pozitivní účinky pociťují mnozí již záhy po harmonizaci.

VDĚČNOST

Začnete si více všímat i drobných pozitiv a úspěchů.

TADY A TEĎ

Objevíte pro sebe kouzlo přítomného okamžiku.

INSPIRACE

Rozšíříte si svůj úhel pohledu o další, i nečekané, možnosti.

A především:

Uvědomíte si více sami sebe a svou moc nad svým životem.

Kouzlo? Jak to funguje?

Upozornění: Harmonizační působení je bezpečné, ale není automatickou náhradou za léky a lékařskou péči a vlastní péči o sebe sama. Zdravotní dotazy prosíme konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Celkově jde o soubor několika harmonizačních působení, doplněných dalšími užitečnými rozšířeními. 

Vše se bude odehrávat tak, aby vám výsledek přinesl maximální efekt pro vaše nejvyšší dobro

VAŠE POHODLÍ

Nemusíte nic "dělat", nikam cestovat, nepotřebujete žádnou zvláštní přípravu.

Stačí, když si před každým působením (připomeneme vám ho vždy předem mailem) uděláte pro sebe chvíli času (ideálně 2-5 minut, ale není to nutné) a vnitřně se "naladíte" na skutečnost, že máte právo celou svou bytostí, všemi póry těla i myslí přijímat láskyplnou, uzdravující a relaxační energii.

Nejde o "placebo efekt",  efekty působení jsou opakovaně vědecky dokázány a my samy s nimi máme bohaté praktické zkušenosti.

Během působení můžete sedět či ležet v pohodlné pozici, ale není to nutné, můžete se věnovat i běžným činnostem, nebo usnout 🙂

Optimální je však spojit účinky působení s vytvořením si "vědomé chvíle pro sebe".

Vypněte si mobil, počítač, přesuňte se do klidného a útulného prostředí a požádejte ostatní, aby vás chvíli nerušili.

MOŽNÉ POCITY

Pracujeme s energií reiki, shamballou a kvantovými vlnami. V průběhu harmonizačního působení proto nemusíte být "na příjmu" prostřednictvím internetu nebo telefonu. Vše probíhá "v pozadí" a na dálku jako "bezdrátový" přenos přirozené a bezpečné energie a kvantových informací. 

Každý příjemce může mít jiné, individuální pocity, nebo nemusí vnímat pocity žádné - vše je naprosto v pořádku.

(Ne)přítomnost pocitů, nebo jejich konkrétní projevy, nemají vliv na efekt harmonizace. 

Jen pro vaši orientační představu, často příjemci uvádějí "takový zvláštní klid", "teplo rozlévající se po celém těle", slabé "brnění" rukou či nohou, lehounké přechodné "hučení v hlavě" nebo pocit "jako na kolotoči". 

Pokud po předchozím rušném dni cítíte stres či tíseň, nadechněte se a vydechněte několikrát zhluboka a usmějte se 🙂 Pro lepší prožitek doporučujeme mít zavřené oči

POSUN ČASU

Harmonizační metody, které využíváme, mají velkou výhodu - dají se "naprogramovat" na určitý čas s určitou konkrétní informací.

Proto nemusíte být smutní nebo zklamaní, když z nějakého důvodu na harmonizační působení zapomenete, nebo vám nevyjde čas. I tak vám "vlny" pošleme a budete je moci přijmout. 

Malá poznámka: Nic není náhoda. Pokud si vnitřně DOVOLÍTE harmonizační působení přijímat, nestane se, že by vám v tom něco zabránilo 😉 

Vlny navíc nastavíme speciálním způsobem, aby vám maximum relaxace umožnily během spánku (bez ohledu na konkrétní dobu, kdy budete spát).

 

To ale není všechno...

NEMUSÍTE se na procesu aktivně podílet, harmonizační působení přesto i u vás povede k odstranění či zmírnění pocitů tíhy, strachu, beznaděje, naplní vás pocitem úlevy, nadšení do života a chutí do různých činností. Postupně bude docházet ke zvyšování vašich osobních pozitivních vibrací a začne se vám ukazovat nová cesta, k harmonii mysli, duše a těla a ideálnímu životu.

♥ Je ale důležité, abyste si blahodárné  působení DOVOLILI přijmout. Pokud se mu vědomě či podvědomě budete bránit, nebude mít takový vliv. Můžete si například několikrát po sobě nahlas nebo v duchu říci: "Dovoluji si přijmout to nejlepší.". Neopakujte však slova jen mechanicky, prociťte je 🙂

♥ Můžete také účinky harmonizačního působení sami DÁLE PODPOŘIT. Proto jsou součástí projektu i hravé inspirativní nápady. Používejte je pár minut každý den, nebo si na ně vyhraďte třeba sobotní odpoledne... Čeho se budou týkat?

1. LADÍM SE NA PŘÍJEMNO

Na začátku 1. týdne vám ukážeme, jak se můžete optimálně naladit na všechno, co se bude odehrávat, aby vám harmonizační působení přineslo co nejvíc užitku. 

2. POZITIVA KOLEM MĚ

Během 2. týdne si začnete všímat především toho dobrého, co se kolem vás děje. Na co zaměřujeme pozornost, toho nám do života začne přicházet mnohem více...

3. ZA CO MOHU BÝT VDĚČNÝ

Ve 3. týdnu poznáte, že vděčnost nemusí být jen prázdný pojem či nepříjemná povinnost. Uděláme z ní příjemný každodenní rituál, posilující to dobré ve vašem životě.

4. S CHUTÍ SI TO UŽÍVÁM

4. týden si užijete "jako doopravdy". Podpoříme vás, abyste si dokázali prožít pocity UŽ jsem zdravý, bohatý a šťastný. A zjistíte, že se vám v životě začínají množit skvělé "náhody"...

Když to shrneme...

Cyklus bude trvat 28 dní (4 týdny), ale pro vás to neznamená žádnou časovou zátěž, ani nutnost být v nějaké dny a hodiny někde přítomen a nějak se chovat. 

Jde jen o to, že v tyto dny bude na vás harmonizace intenzivně působit.

Proto si můžete cyklus objednat bez ohledu na to, zda v dané dny budete "doma", budete mít "čas" a podobně. Rozhoduje pouze vaše chuť prožít něco příjemného pro vaše tělo, mysl i duši.

Harmonizace bez hranic je v tomto ohledu unikátním projektem, jehož výhody nyní můžete pohodlně využít i vy. Vaše případné otázky rády zodpovíme (viz formulář na konci stránky).

Co když to nebude fungovat?
BUDE 🙂

Přesto však je tu pro váš pocit naprostého bezpečí

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Chceme s vámi i nadále jednat vždy maximálně férově. A PROTO:

Pokud konkrétně vám harmonizační působení nic nepřinese (nebo ne to, co jste očekávali), vrátíme vám peníze. Bez otázek. Bez odkladu.

Jolana a Jana

Jaké zkušenosti s naším harmonizačním působením mají ostatní?

"Jani, máš dar "vcítění se, na daného člověka"."

Ivanaklientka terapie

"Odcházela jsem z Janiny terapie plná energie a zároveň klidná a v harmonii sama se sebou. Nepopsatelný zážitek, který bych přála zažít úplně každému."

Jarkaklientka terapie

"Paní Jolanko, jsem rada, ze mohu jiz krasne vnimat a pocitovat vse, co jsem se naucila jinde a kam jste me pak na dalku posunula Vy."

Petraklientka

"Joli, děkuju. Děkuju za to, co děláš a čím vším sis musela projít, abys to dělat mohla."

Danaklientka

"Paní Jano, chtěla jsem Vám poděkovat za Váš laskavý a pozitivní přístup, za Vaší ochotu opravdu upřímně pomoci, za Vaše nadšení, které vkládáte do své práce, a celkově za Vaši pomoc a podporu. Vaše terapie mi opravdu moc pomohly a doporučím Vás ráda dalším lidem."

Barboraklientka terapie

"Paní Jolano, dík, že jste! Jsem velmi vděčná, šťastná a mám nárůst energie, když potkám tak nádherného člověka, jako jste Vy! Vše si projdu a nad vším se zamyslím a nechám si projít přes pocity. A pak vykročím těmi novými směry a uvidím, kde mě Vesmír pouští 🙂"

Lenkaklientka

"Musím i já napsat, ze Janča je slunicko. .a to doslova, nabita energii, kterou je schopna předávat dal..schopnost, které bych nevěřila, kdybych ji nevyzkoušela. .vysílanou energii jsem úplně vnímala, jak do mě proudi. .zni to bláznive, ale je to tak."

Janaklientka terapie

"Paní Jolano, to muselo dát takovou práci se na mě naladit a vytvořit tohle. Mám pocit, že mi vidíte do duše... Moc si toho vážím a jdu do toho se vším nadšením. Odvážila jsem se větších změn až s Vámi. Máte velký dar."

Věraklientka

"Pani Janu Svobodovou jsem navštívila ve velmi špatném psychickém stavu. Po jedné návštěvě jsem pocítila velkou úlevu a můj život se začal měnit k lepšímu."

Miroslavaklientka terapie

"Dobrý den Jolano, děkuji Vám za to, že jsem do sebe pohlédl zase trochu jinak a zamyslel se nad věcmi, které jsem dřív přehlížel nebo naopak nedokázal si je dopřát."

Martinklient

Připadá mi skvělé nechat o sebe bezpečně a účinně pečovat na dálku.
Jdu do toho!

Chci také zažít Harmonii bez hranic

4x odborné harmonizační působení + 4x doplňkové nápady a tipy do mailu
+ milá překvapení jako BONUS

Objednávám si cyklus Harmonie bez hranic_1 ve finančně zvýhodněné startovní verzi
(objednávku je třeba odeslat do zastavení počitadla, abyste stihli být zařazeni mezi účastníky)

a beru na vědomí následující:

 • VÍM,
  že kupuji cyklus zcela bezpečného, 4 týdenního (28 denního) energetického harmonizačního působení na dálku (bez nutnosti být připojený přes internet nebo přes telefon), doplněného 4+ maily s dalšími informacemi, náměty a překvapením, a to ve startovní, finančně zvýhodněné, verzi. Pro příjem a využití mailových informací musím být naopak k internetu připojený.
 • VÍM,
  že startovní verze cyklu se uskuteční v termínu 5.11.-3.12.2017. V době harmonizačního působení však nemusím být přítomen na žádném konkrétním místě, chovat se nějakým konkrétním způsobem a nemusím na harmonizační působení aktivně myslet, proto projekt nese název Harmonie bez hranic. Mohu si tedy cyklus objednat BEZ OHLEDU na své závazky v daném období.
 • VÍM,
  že pokud v průběhu cyklu získám doplňkové materiály ve formátu .pdf, mohu si je nechat barevně či černobíle vytisknout v copy centru, nebo je používat v elektronické podobě.
 • VÍM,
  že samo harmonizační působení ode mě nevyžaduje žádnou aktivitu, kromě souhlasu s ním (který projevím zaplacením objednávky). Výraznější výsledky mi však harmonizační působení přinese, pokud ho doplním také náměty, které budu dostávat mailem, a pokud využiji doporučení.
 • VÍM,
  že pokud by tento cyklus nenaplnil moje očekávání, kontaktuji vás a vrátíte mi peníze v souladu s Obchodními podmínkami, platnými v okamžiku nákupu.

Působením energií a kvantových vln dochází ke zvýšení vibrací a zlepšení intuice. Uvědomujeme si lépe, co doopravdy chceme. Rychleji se nám začínají plnit sny, stávají se "náhody", že nám zavolá nebo napíše ten, na koho právě myslíme, získáme něco výhodněji, blikne na světlech zelená, když chceme přecházet, právě přijíždí náš autobus, dostaneme tu správnou informaci, když položíme otázku, a mnoho dalšího.

Pracujeme pouze s čistými záměry, harmonickými frekvencemi a pozitivní energií, aby se dělo to nejlepší pro vás 🙂 Zní to jako pohádka - ale my dvě už takovou pohádku žijeme. Dovolte si ukázat nám, jak ji můžete začít prožívat také. 

Jolana Fišerová a Jana Svobodová 

Harmonie bez hranic 
vás nadchne.
Jinak vám vrátíme peníze.

Záleží nám na Vaší spokojenosti.

Nejste si jisti, zda bude harmonizační působení právě pro vás užitečné a bezpečné?

Rádi vám zodpovíme jakékoliv otázky.
Napište nám:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Zatím se necítím dost připravený
na zlepšení svého života.

Chci zjistit, proč mám STRACH

Pořád váhám a nemůžu se rozhodnout...

Chci si stáhnout Průvodce harmonizačním působením