Odhalte teď tajemství...

 

Zjistěte, proč se vám něco daří jen částečně,

nebo proč se vám opakovaně děje, co nechcete?

A hlavně, jak to změnit?

 

Unikátní seberozvojové karty vám umožní

propojit se dokonale se svou intuicí, se svým vnitřním vedením.

Ukáží vám jako přes zvětšovací sklo všechna "slepá místa"
na aktuální "mapě" vaší duše a 

tím jednoznačně pojmenují váš skutečný problém,

který dokud zřetelně nevidíte,
nemůžete odstranit a zbavit se ho.

Co z toho?

Pokud správně pochopíme všechny souvislosti,
už nikdy nemusíme žít
staré křivdy, negativní programy a další kostlivce a pavučiny...

Nejde o "věšteckou předpověď", ale o praktické rady, čemu aktuálně začít věnovat víc pozornosti. Každý nedořešený problém nám totiž ubírá velké množství životní síly a radosti.

Karty nás učí klást si správné otázky, být k sobě hluboce pravdiví
být ochotní přijmout i jiný pohled na zdánlivě "danou" situaci.

 

Pochopení souvislostí nám umožní přestat bloudit "v začarovaném kruhu" a obnovit svou životní sílu a spokojenost díky novým rozhodnutím, která s námi budou více v souladu.

Proč obrázky místo slov?

 • Pokud v situaci vězíme už příliš hluboko či příliš dlouho, přestáváme jasně vidět souvislosti. Karty nám svou názorností rychle znovu "otevřou oči".
 • Většina z nás je tzv. "vizuální typ", to znamená, že nejlépe rozumíme tomu, co vidíme na nějakém jednoduchém, výstižném obrázku.
 • Někdy se před druhými (i sami před sebou!) obáváme vyslovit nahlas a konkrétně pojmenovat, co nás trápí. Karty vytáhnou naše skryté strachy na povrch, abychom je mohli začít řešit a navrátili tak do svého života klid a radost.

"Záměry duše" + skrytí sabotéři:

 • Společně si pomocí výkladu karet ujasníme, zda jsou vaše skutečné priority shodné s těmi, které si myslíte (či namlouváte), že máte.
 • V čem sami sobě "házíte klacky pod nohy" (a neuvědomujete si dosah této sebesabotáže)?
 • Pravdivé odpovědi na tyto otázky vysvětlují "Proč se mi děje právě teď tohle, případně proč se mi nedaří dosáhnout toho, co chci?"
 • Uvědomíte si, jak si můžete více dovolit žít v souladu s potřebami své duše, tedy být sám sebou, a co vám pomůže se na svou duši lépe napojit.

"Poklady duše" = váš potenciál:

 • Ve výkladu se zaměříme na to, proč si zatím netroufáte využívat celý potenciál své osobnosti (a jak to změnit). Zeptáme se karet:  
 • O co se můžete už teď opřít sami v sobě - jen o tom zatím nevíte a zbytečně to hledáte někde "venku"?
 • Kterou svou vlastnost považujete za slabou, ačkoli by to mohla naopak být Vaše silná stránka, pokud byste s ní zacházeli správně?
 • Co si zatím nedovolujete udělat (nebo kterou svou vlastnost si zatím nedovolujete naplno projevit), ačkoli by to významně obohatilo Váš život? 

"Staň se Bohyní LEVhkosti":

 • Krásné a moudré Bohyně vám pomohou podívat se na váš život s nesmlouvavou upřímností a ujasnit si křišťálově čistě všechno potřebné.
 • Kým vším se (znovu) můžete stát, když zjistíte, jak se vyléčit a získat svoji ztracenou sílu?
 • Dostanete příležitost vzdát se pokroucených představ o sobě samé a začít žít opravdový a smysluplný život ve vlastním stylu!
 • Přestanete se vnímat jako bezmocná oběť "okolností", vyvážete se ze vztahů plných falše či utrpení a rozhodnete se pro volnost a svobodu.

Ukázka části výkladu "Staň se Bohyní LEVhkosti":

Proč právě se mnou znovuobjevíte

RADOST, LEHKOST a svou Lví SÍLU?

Jmenuji se Jolana Fišerová a jsem:

  finalistka prestižní soutěže Žena roku 2016 

  autorka motivační knížky Lvíčení

  tvůrkyně projektu LEVhkost v duši

 • Žiju to, o čem mluvím (žádná teorie), a naučím vás to taky
  Jsem profesionál s 25+letou praxí v oblasti strategických řešení životních křižovatek. Za svých 50 odžitých let jsem už leccos viděla, slyšela a zažila 🙂 Díky tomu jsem pochopila, že v životě nezáleží ani tak na tom, co "se" nám děje, jako na tom, z jakého úhlu pohledu se na to díváme. A že důvod k radosti si můžeme vědomě najít i za těch nejnáročnějších okolností. Protože nám to pomůže PŘEŽÍT. Ukážu vám, JAK.
 • Vidím dál a hlouběji, než se obvykle díváme
  Díky bohatým zkušenostem, empatii i práci s energiemi dobře rozumím souvislostem. A protože rozpoznám skutečné důvody jevů, vidím i řešení. Radovat se naplno můžeme jen tehdy, když máme svůj život co nejvíc ve svých rukách. A to se se mnou postupně naučíte.
 • Spolu-pracujeme (VY + JÁ)
  Ukážu vám naprosto konkrétně, KROK po KROKu, jak na to. Žádná otázka nezůstane bez odpovědi. Budu tu pro vás tehdy, když uvidím, že také ze své strany vyvíjíte maximální aktivitu a máte skutečný zájem. Že doporučení jen tak "nezkoušíte", ale že se do nutných změn pouštíte s rozhodností a zodpovědností. Za problémy v našich životech totiž nejčastěji mohou právě naše liknavé postoje - které dokud nezměníme, nezmění se ani naše situace. To je celá "magie". Zní to tvrdě, ale život je v tomhle nesmlouvavý.
 • Můžete mi věřit
  Vším, co VÁM dneska ještě brání žít život plný radosti, jsem si svého času sama TAKÉ prošla. Vím moc dobře, co je to být zoufalý, cítit se beznadějně, neschopně, trapně, opuštěně, nevidět světlo na konci nekonečného tunelu... Ale už vím i to, že když se PŘESTO energie namíří správným směrem, dá se postupně zbavit všeho zbytečného harampádí, které nám blokuje cestu k NIČÍM NEOMEZENÉ RADOSTI. PS: Vše, co mi prozradíte mezi 4 očima, tam taky zůstane. Pokud zmiňuji příběhy klientů pro inspiraci ostatním, pak vždy jen s klientovým svolením, případně se změněným jménem a indiciemi.
 • Bude vás to - možná překvapivě - se mnou bavit
  Mé Lví programy jsou originální a účastníci si jejich průběh vždy velice užívají. Shoďte i vy závaží minulosti a vezměte si zpět svou vnitřní Lví sílu!

Chcete také začít vnímat svůj život jako vlastní tvořivé dobrodružství,

a ne jako zoufalou povinnost "nějak to tu vydržet"?

Z ohlasů klientů výkladů seberozvojových karet:

 • " Nikdy jsem si karty vyložit nenechal, ale nebráním se novým zkušenostem. Překvapilo mě, že Jolanino vykládání karet není o "věštění budoucnosti", ale v první řadě o vymyšlení té správné otázky a vnímání výkladu jako inspirace pro další cestu. Jolana má tu přednost, že díky svým zkušenostem z různých oblastí dokáže vysvětlit výklad karet s přesahem do reálného života. A kdo chce, najde si tak konkrétní kroky, do kterých by se měl pustit." Petr
 • "Měla jsem dotaz na práci, jak být efektivnější. Výkladem se Jolča trefila. Naučit se delegovat a nebát se otevřít novým věcem. Přesně jsem věděla, o čem je řeč, a přicházejí situace, na kterých si to ještě víc uvědomuji. A karty prostě ví, nelžou, i když se nám to vždy nemusí "hodit do krámu"." Hanka
 • "Zajímalo mě, zda mě nečeká v mé profesi nějaká zajímavá nabídka. Výklad mé karty byl úžasný, prostě žít, být sám sebou a neřešit, co bude. Udělat si čas na sebe a rodinu a odpočinout si. Musím říct, že je to přesně ono, co teď potřebuji a nakonec to vypadá, že opravdu i ta nabídka se už rýsuje." Lucie

Otestujte si teď sami na sobě!

Beru při objednávce výkladu na vědomí toto:

 • VÍM,
  že při výkladu seberozvojových karet nejde o "věšteckou předpověď", ale o praktické rady, čemu věnovat víc pozornosti ve vztahu k dotazovanému tématu - a to i v případě, že už "všechno dávno vím", jen s tím poznáním zatím efektivně nepracuji.
 • VÍM,
  že karty moji situaci popíší velmi otevřeně - a jsem připraven na fakt, že to pro mě nemusí být pouze příjemné (byť to pro mě vždy bude užitečné).
 • VÍM,
  že cena služby zahrnuje intenzivní několikahodinovou přípravu výsledku i mnohaletou zkušenost. Aktuální zaváděcí ceny se proto budou postupně zvyšovat tak, aby reálně zohledňovaly celkovou náročnost služby. Je pro mě proto velmi výhodné využít výkladu právě teď.
 • VÍM,
  že výklad seberozvojových karet obsahuje: 1) Zkušené naladění se na moji situaci a případnou odbornou konzultační pomoc se správnou formulací otázky, která mi přinese největší užitek. 2) Aktivizaci balíčku karet přímo pro mě a moji otázku na míru (vyčištění a energetické nastavení pomocí cenných minerálů - polodrahokamů). 3) Vyložení zaplaceného počtu karet a odborné posouzení jednotlivých hlubších významů a souvislostí. 4) Natočení výkladového videa. 5) Speciální videobonus "Peříčková meditace" na "odlehčení" toho, co životem vláčíme "na bedrech". 6) Odeslání odkazů na videa spolu s jednoduchým textovým přepisem výkladového videa v pdf formátu na můj mail.
 • VÍM,
  že po zaplacení objednávky mi přijde mail s podrobnějšími pokyny, na který ve většině případů bude třeba obratem zareagovat (jinak nebude možné výklad provést).
 • VÍM,
  že karetní výklady budou vyřizovány bez zbytečného odkladu podle pořadí zaplacených objednávek.
 • VÍM,
  že svůj výklad se seberozvojovými doporučeními obdržím v přehledné formě, ke které se mohu opakovaně vracet (video a textový přepis videa).
 • VÍM,
  že aby mi výklad seberozvojových karet mohl přinést reálné výsledky, musím následně vynaložit vlastní aktivitu a řídit se přiměřeně doporučeními.

Blahopřeji Vám k moudrému rozhodnutí vzít svůj život do vlastních rukou a investovat DO SEBE. Už TEĎ jste dokázali VÍC, než většina lidí. Proto to na rozdíl od nich budete VY, kdo uspěje

Jolana Fišerová, průvodkyně k vědomé radosti

Zaškrtněte ve formuláři vybranou položku (typ výkladu karet):

POKLADY DUŠE (váš nevyužitý potenciál) nebo ZÁMĚRY DUŠE (sabotéři vašich přání)

nebo STAŇ SE BOHYNÍ LEVhkosti (návrat do vnitřní Lví síly)

Z KLIENTSKÝCH OHLASŮ:

"Nechal jsem si vyložit karty ohledně mého směřování při hledání nové práce, protože jsem dostal náhle výpověď na konci června. Karty mi sdělily velice upřímně, proč k tomu došlo a co mám dělat dále při hledání nové práce, i vše ohledně regenerace sil během prázdnin."

Danielklient

"Karty jsem si nechala vyložit na moji situaci, kdy stojím na křižovatce, zda odejít z jisté práce a zda směřuji své kroky správným směrem. Překvapilo mě, jak karty správně uvedly minulost, současnost i směr, kterým se mám vydat. Potvrdily mi, že směr, který jsem si vybrala, je v pořádku. Karty jsou velice krásné a výklad s nimi doporučuji."

Romanaklientka

Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.

Chcete se na něco zeptat?

Napište svůj dotaz do formuláře níže,
ráda Vám odpovím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

Rozsáhlý Lví web prochází postupnou transformací.
Funkčnost některých prvků tím může být dočasně omezena.

V případě potřeby mě kontaktujte na jolana@jolanafiserova.cz

Všechny produkty na tomto webu (online vzdělávací programy, ebooky, pracovní listy atd.)  podléhají ochraně dle autorského práva. Jakékoliv jejich šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autorů je zakázáno. 

Provozovatel, majitel a správce webu a správce osobních údajů: Ing. Jolana Fišerová, sídlo J. Bendy 1387 / 32, České Budějovice 2,
IČ 04601971, e-mail jolana@jolanafiserova.cz, mobil +420 737 810 942, skype jolanafiserova,
zapsána v živnostenském rejstříku u Živnostenského úřadu České Budějovice od 30.11.2015.
Nejsem plátce DPH = uvedené ceny produktů a služeb jsou konečné.
Pro vaši ochranu přijímám platby zabezpečenou platební branou GoPay.
Webový protokol https zajišťuje bezpečí přenášených dat.