Objednávám si svůj 

harmonizační aktivátor

a beru na vědomí, že:

 • VÍM,
  že kupuji podpůrný online balíček, obsahující vytvoření 1 aktivátoru (typ dle výběru), vložení hlavního záměru do aktivátoru, harmonizaci čaker na dálku s nastavením jejího opakování (na dobu životnosti aktivátoru), držení energetického pole (na dobu životnosti aktivátoru), fotografii aktivátoru v elektronické podobě a poselství aktivátoru (v elektronické textové podobě, případně i doplňkové videoposelství).
 • VÍM,
  že aktivátor lze vytvořit pro člověka, zvíře, rostlinu, domácí spotřebič, auto, dům či byt, nicméně použití aktivátoru musí být vždy v souladu i se záměrem toho, pro nějž je aktivátor určený, aby byl aktivátor funkční. Vím, že nejsem-li ve skutečnosti připraven na změny ve svém životě, aktivátor nemám objednávat = blokoval bych si jeho působení.
 • VÍM,
  že pro rychlejší a dokonalejší účinek mohu na aktivátor několikrát denně pohlédnout (např. na mobilu) a nechat ho na sebe jemně působit.
 • VÍM,
  že aktivátor není okamžitá zázračná "pilulka" na roky neřešené situace, ale slouží k posílení mého odhodlání nebo podpoře už mnou započatých změn, hladí po duši, dodává naději a přispívá k větší pružnost a hladkosti životního plynutí.
 • VÍM,
  že aktivátory nenahrazují lékařskou péči a medikaci a nejsou určené pro ty, kdo se léčí s psychickými onemocněními, epilepsií či jinými vážnými diagnózami, nebo mají akutní potíže - jsou případně pouze doplňkem léčebných procesů a určitou prevencí před zhoršením některých stavů. Za své zdraví (a případnou konzultaci s ošetřujícím lékařem před zakoupením balíčku) jsem vždy zodpovědný výhradně já jako klient.
 • VÍM,
  že pro zdravý organismus je působení harmonizačního aktivátoru jemné a zcela bezpečné.

Typ aktivátoru jednoduše zvolte zakliknutím v objednávce níže.

Podle toho, jaké téma potřebujete řešit vyberte buď již hotový jednotný (a tím pádem levnější) aktivátor (z aktuálních témat v objednávkovém formuláři),
nebo vytvoření individuálního aktivátoru přímo na míru vaší situaci.

Objednáváte-li druhý a další aktivátor, můžete v objednávce uplatnit slevový kód stálého klienta a získat tak výraznou slevu (kód lze uplatnit pouze na aktivátory na míru). 
Neznáte-li kód, napište si o něj přes formulář níže.

LVÍ PROGRAMY

DENNĚ ZLEPŠUJÍ 

VAŠE ŽIVOTY

Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.

Chcete se na něco zeptat?

Napište svůj dotaz do formuláře níže,
ráda Vám odpovím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

 

 

 

V případě potřeby mě kontaktujte na jolana@jolanafiserova.cz

Všechny produkty na tomto webu (online vzdělávací programy, ebooky, pracovní listy atd.)  podléhají ochraně dle autorského práva. Jakékoliv jejich šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autorů je zakázáno. 

Provozovatel, majitel a správce webu a správce osobních údajů: Ing. Jolana Fišerová, sídlo J. Bendy 1387 / 32, České Budějovice 2,
IČ 04601971, e-mail jolana@jolanafiserova.cz, mobil +420 737 810 942, skype Jolana Fišerová,
zapsána v živnostenském rejstříku u Živnostenského úřadu České Budějovice od 30.11.2015.
Nejsem plátce DPH = uvedené ceny produktů a služeb jsou konečné.
Pro vaši ochranu přijímám platby zabezpečenou platební branou GoPay.
Webový protokol https zajišťuje bezpečí přenášených dat.

Tento web od 1.1.2022 využívá pouze základní (funkční) cookies, nutná pro správné fungování webu.
K nim není potřeba vašeho výslovného a informovaného souhlasu,
protože nejde o cookies pro marketingové apod. účely.