POZOR, BRZY KONČÍME!
Jakmile se počitadlo přetočí, už nepůjde do programu vstoupit!

Objednávka - MINIKURZ 1

5 denní mailový kurz s pracovními listy a intenzivní konzultační podporou

Objednávám si vedený minikurz "Mám strach začít!"
ve finančně výrazně zvýhodněné prefinal verzi
s užitečnými bonusy

a
beru na vědomí následující:

 • VÍM,
  že kupuji online produkt v prefinal verzi, které odpovídá i prefinal snížená cena. Konkrétně kupuji korespondenční kurz (uskuteční se prostřednictvím e-mailové korespondence). Po dokončení final verze získám zdarma aktualizaci na kurz s členskou sekcí a videi. Tato služba není zahrnuta v ceně prefinal verze, ale získám ji jako poděkování za nákup prefinal verze.
 • VÍM,
  že po zahájení zaplaceného kurzu získám potřebné informace v mailové podobě a pracovní sešity ve formátu .pdf, které mi zůstanou i po skončení kurzu. Ke kurzu nyní získávám i bonus - mikrokurz s videem, studijním listem a PŘEKVAPENÍM (oboje v .pdf). Materiály si mohu nechat vytisknout v copy centru, nebo je používat v elektronické podobě. Pro přehrání videí je potřeba být připojený na internet.
 • VÍM,
  že aby používání kurzových materiálů a související podpory u mě přinášelo reálné výsledky, musím vynaložit také vlastní aktivitu a řídit se přiměřeně doporučeními.
 • VÍM,
  že pokud by tento kurz nenaplnil moje očekávání, kontaktuji vás a vrátíte mi peníze v souladu s Obchodními podmínkami, platnými v okamžiku nákupu.

Blahopřejeme Vám k moudrému rozhodnutí vzít svůj život do vlastních rukou a investovat DO SEBE. Už TEĎ jste dokázali VÍC, než většina lidí. Proto to na rozdíl od nich budete VY, kdo uspěje

Jolana Fišerová a Lev Murafa 

Začnete s tím, co chcete. Jinak Vám vrátíme peníze.

Záleží nám na Vaší spokojenosti.

"Mám strach začít" - teď už vlastně nemám, protože v tomhle kurzu jsem dostal spoustu rad, jak začít, a přitom mi to vůbec nepřišlo nijak těžké. Díky!"

Karelúčastník minikurzů

"Minikurzy mi maximálně vyhovují, je to akorát, těch pět dnů s pěti pracovními listy."

Ivanaúčastnice minikurzů

"Baví mě, jak je to postavené. Vlastně je to hra, a zároveň jdeme pořádně do hloubky. A naštěstí nás nikdy nenecháte se utopit. Díky za Vaši pomocnou ruku, vždy připravenou v záloze."

Helenaúčastnice minikurzů

CHYTRÝ KURZ:

SUPER BONUS:

+ PŘEKVAPENÍ:

Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.

Ne, děkuji, už jsem se rozhodl:
Nezačnu nikdy.

Chci zatím aspoň Lví inspiraci ZDARMA