Záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti
i bez udání důvodu (zcela si stojím za kvalitou kurzu).

Objednávám si e-kurz Strachem k úspěchu

a beru na vědomí následující:

  • VÍM,
    že získávám online kurz s bonusovou konzultací po mailu či po skype.
  • VÍM,
    že získávám přístup do členské sekce kurzu s videi a pracovními sešity. Členská sekce je přístupná 24 hodin denně a přístup dostanu bezodkladně po úhradě. Dále jako bonus získávám 30 minut odborné konzultace (mailem nebo po skype), 6 motivačních karet Lví síly v pdf. formátu a možnost přihlásit se do uzavřené podpůrné FB skupiny. Studijní materiály v pdf formátu si mohu ponechat v elektronické podobě, či si je barevně nebo černobíle nechat vytisknout na běžné tiskárně nebo v kopírovacím centru. Pro přehrání kurzových videí je nutné být připojený na internet.
  • VÍM,
    že pokud by tento produkt nenaplnil moje očekávání, kontaktuji vás a vrátíte mi peníze v souladu s Obchodními podmínkami, platnými v okamžiku nákupu.

Blahopřeji vám, že jste se rozhodli zmenšit stres a strach ve svém životě, nebo se jich úplně zbavit. Budete mile překvapeni, jak rychle a snadno to s námi dokážete.

 Jolana Fišerová

Přestanete odkládat akce kvůli strachu, nebo vám vrátíme peníze.

Co říkají absolventi kurzu Strachem k úspěchu:

"Cítil jsem se ve škole často ve stresu a měl jsem strach obhajovat svoje názory před svými spolužáky. Bál jsem se jejich kritiky a posměchu. V kurzu Strachem k úspěchu jsem narazil na bezva trik s Chuckem Norrisem a už mi nevadí stát před třídou a číst referát."

Filip Jiroušstudent

"I když mě moje práce baví, přece jen přináší spoustu stresu a občas i docela nepříjemných situací. Potřebovala jsem něco, co by bylo rychlé a jednoduché, protože nemám moc času. Uvítala jsem nabídku vyzkoušet kurz Strachem k úspěchu. Nejdřív jsem moc nevěřila tomu, že by na složité situace mohly zabrat prostě triky...ale pak jsem dva nebo tři použila při náročném jednání a nestačila jsem se divit! Skutečně jsem pak i strachu začala cítit čím dál méně. Tak se těším, až se pustím ještě do těch zbývajících nápadů."

Klára Dohnalováobchodní zástupkyně
Murafa Skype
Murafa Facebook Group

Ne děkuji,
já se nechám dál ovládat strachem.

Chci zatím aspoň Lví inspiraci ZDARMA

Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.