Objednávka Lvích taháků

Objednávám si Lví taháky k tisku a beru na vědomí následující:

 • ANO
  Vím, že získávám 5 ks motivačních Lvích taháků v pdf formátu, které si mohu ponechat v elektronické podobě, či si je barevně nebo černobíle nechat vytisknout na běžné tiskárně nebo v kopírovacím centru. + ZDARMA získávám tipy na efektivní používání motivačních taháků (obdržím postupně mailem).
 • ANO
  Vím, že kupuji online - nikoli fyzický - produkt.
 • ANO
  Vím, že odkaz na stažení taháků v pdf formátu dostanu okamžitě po úhradě.
 • ANO
  Vím, že aby podpora motivace prostřednictvím Lvích taháků přinášela výsledky, musím vynaložit přiměřenou vlastní aktivitu a řídit se pokyny na tahácích a v souvisejícím mailovém seriálu.
 • ANO
  Vím, že pokud by tento produkt nenaplnil moje očekávání, kontaktuji vás a vrátíte mi peníze v souladu s Obchodními podmínkami, platnými v okamžiku nákupu.

Blahopřeji Vám k moudrému rozhodnutí vzít svůj život do vlastních rukou a investovat DO SEBE. Už TEĎ jste dokázali VÍC, než většina lidí. Proto to na rozdíl od nich budete VY, kdo uspěje. 

Předávám DNES svoje zkušenosti, protože i já jsem DŘÍVE při svém konání prožívala pocity nedostatku motivace a silné vůle. Našla jsem z nich ale CESTU. To nejužitečnější jsem proto shrnula do 5 Lvích motivačních taháků, jejichž pozitivní účinek nyní můžete využít i Vy

Přeji Vám mnoho příjemných chvil při zvyšování a upevňování Vaší motivace.

 Jolana Fišerová

S taháky budete motivovanější a úspěšnější, nebo Vám vrátíme peníze.

Co říkají někteří uživatelé Lvích užitečností?

„Nadopují vás novou lví silou a ukáží na konkrétních situacích, jak se vypořádat s překážkami a jít dál životem jako (lví) vítěz.“

Adéla Kubešovámilovnice angličtiny a Anglie

"Taháky na lednici... jsou boží 😉 Je na čase se přiznat... ke lvu v sobě a užít si lví život naplno. Lev má na rozdíl od nás - lidí - 4 nohy, tak můžeme jako lvi běžet o mnoho rychlejším tempem! Děkuji Murafovi za skvělé nastartování!"

Jan Dedeknekonvenční fotograf a kameraman

Ne, děkuji,
jsem dostatečně motivovaný.

Přijímáme platby zabezpečenou platební branou GoPay.