Lví spolupráce

Prošli jste už některým Lvím kurzem (či jste četli některý z e-booků) a vnímáte ho jako užitečný? Máte přátele či známé na facebooku, kteří řeší stejný problém, a chcete je inspirovat?

Oceníme i finančně, když nám pomůžete šířit užitečné Lví know-how všude tam, kde ho mohou využít i ostatní.

Proč potřebujeme právě vás?

Jakkoli kvalitní a cenově přístupné Lví know-how je (včetně rozsáhlé konzultační podpory zdarma) a jak nadšení jste z něj vy, ti skuteční uživatelé, mnoho nováčků mu stále ještě nedůvěřuje.

Reference na kurzových stránkách nestačí. 

Vaši přátelé na facebooku nebo ve vašem běžném okolí totiž potřebují někoho "ŽIVÉHO", koho ZNAJÍ a kdo by přímo jim řekl něco jako:

"Ano, já jsem tím osobně prošel a pomohlo mi to zlepšit tohle a tamto. Kamaráde, ani ty se nemusíš bát, žádný Lev tě uvnitř nesežere, naopak, Jolča s Murafou jsou hodní, laskaví, vstřícní, ochotní a je s nimi i legrace. A když tě to přesto nebude bavit, bez debat ti vrátěj peníze! Můžeš se na ně s čímkoli obrátit a nikdy se na tebe nevykašlou. V kolika kurzech ses s tímhle setkal? Asi moc často ne, viď? Proto mám rád právě Jolču s Murafou! Chceš se o nich dozvědět víc? Hele, mrkni v klidu na tenhle e-book zdarma a rozhodni se sám."

Tvůj kamarád (vaše jméno)

Neboli - podělíte-li se o Lví zkušenosti se svými přáteli a známými a oni si následně také objednají, zaplatí a v garanční lhůtě nevrátí Lví kurz nebo e-book (tj. projdou jím aktivně a spokojeně), dostanete za zprostředkování každého takového vstupu do kurzu zaslouženou odměnu.

A to v takové výši, aby vám stálo za to se o Lvím know-how zmiňovat (samozřejmě pokud to tak cítíte) a pomáhat nám rozšiřovat spokojenou Lví rodinu 🙂

Dává vám to smysl?

Pokud ano, zanechte nám ve formuláři svůj mail a my vám se Lvem Murafou zašleme

podrobnější informace.