NEFUNGUJE VÁŠ ŽIVOT 100% TAK,

jak byste si představovali? 

Odhalte svou OSOBNÍ PAST,
do níž v životě opakovaně padáte, 
aniž  tom víte...

Pořád vám život nefunguje tak, jak byste si představovali?
A nemůžete přijít na to, proč? Na vině je NEJSLABŠÍ ČLÁNEK!

INTUICE jako CESTA 2

Odhalte nyní snadno pomocí 7 karet, co vám zbytečně odebírá životní energii, a zatočte s tím jednou provždy v pokračování úspěšného, odborně vedeného 7denního programu s povzbuzující energií živé FB skupiny. 

Protože každý váš záměr nebo vztah je vždy jen tak kvalitní, jak je slabý jeho NEJSLABŠÍ ČLÁNEK...

...a ten teď spolu najdeme, uzdravíme a posílíme! 🙂

KURZ JE PŘESNĚ PRO VÁS, 
POKUD

si v životě připadáte jako štvanec nebo tahač břemen,
či pod tlakem někoho jiného...

Nebo naopak pokud je ve vašem životě všechno
"v pořádku", přesto se z nepochopitelného důvodu občas
cítíte "nesví" a podráždění

PŘÍBĚH mého setkání S INTUICÍ

(kdo už ho znáte, přeskočte na další pruhy)

Shodou "náhod" právě před 5 lety jsem se ocitla na určité křižovatce své identity (stará už mi byla k ničemu a nová byla ještě v nedohlednu 😉 ) a protože tehdy už jsem věděla, že problémy se ŘEŠÍ (a nezakopávají pod koberec), vyhledala jsem pomoc. 

Když o tom teď píšu, přijde mi legrační, vzhledem k okolnostem, že to byla INTUITIVNÍ terapeutka, ke které mě přivála "náhoda" (ehm). 

Při setkání s ní jsem si připadala jako Malá mořská víla, která přichází k Čarodějnici, aby vyměnila svůj krásný HLAS za možnost žít na zemi v blízkosti svého PRINCE. Podívala se na mě, uchopila mě za ruce, nacítila se na mě svou INTUICÍ a pravila:

NEBUDE TO ALE JEN TAK!

"Ano, můžu vás zbavit otupělosti a lhostejnosti, se kterou přicházíte jako s břemenem, ale zaplatíte za to tím, že budete znovu CÍTIT."

"Ano, ano, ano," vyhrkla jsem nedočkavě a nadšeně, "to právě chci! Už nechci "necítit nic", to mě ubíjí a zahubilo by mě to! Myslela jsem si, že mě to ochrání před bolestí, ale je to k nevydržení!"

"Počkejte!" zastavila mě s úsměvem. "Když říkám CÍTIT, tak tím myslím, že budete znovu cítit i BOLEST, NEJENOM RADOST! To od sebe nejde oddělit, o tom je ŽIVOT..."

Zaraženě jsem na ni koukala.

Chvíli mlčela, nechala mě přemýšlet a pak se znovu zeptala: "Tak co? CHCETE TO?"

MUSELA JSEM SE ROZHODNOUT

"Chci." pravila jsem s povzdechem Malé mořské víly, která si právě mohla vybrat mezi bezstarostnou nesmrtelností BEZ prince a krvavou bolestí při každém šlápnutí - ale po cestě, kterou chodí I PRINC.

Chtěla jsem VÍC zpátky svého PRINCE = SVŮJ ŽIVOT. A tak Čarodějnice odemkla moji Pandořinu skříňku a já od té doby zase prožívám CELOU ŠKÁLU emocí, i když to není vždycky snadné...

"Tou cestou, tím směrem
prý bych se dávno měl dát.
Když sněží, jde to stěží, ale sněhy pak tají..."

A JAK SE ROZHODNETE VY?

Nechtěla jsem vás odradit od setkání se svou DUŠÍ, spíš jsem vám chtěla ukázat, že ani brnění těžkého pragmatismu vám nezaručí, že se budete cítit dobře. Když "vypneme" svoje pocity (a spousta lidí to tak z paniky před "holým životem" dělá), logicky nebudeme moci ani být ŠŤASTNÍ. Nebudeme na to mít v sobě nastavená ta "udělátka" 🙂

Pojďte se přidat k ostatním spokojeným, kteří už jdou "tou cestou", která i když se místy "vleče a je schůdná jen v kleče", vede tam, kde získáte "víc síly se prát" s nástrahami každodenního života.

Pojďte si také dnes udělat INVENTURU svých slabých míst a pomocí své INTUICE a mého vedení je změnit na silná a celistvá tak, aby vám jimi už neunikala životní energie...

Jak se vám líbil předchozí 1. díl programu?

(Pro ty, kdo jím neprošli: NEVADÍ, každý díl je zcela samostatný.)

Zkušenost účastnice Katky:

Zkušenost účastnice Ivany:

Zkušenost účastnice Martiny:

Zkušenost účastníka Petra:

0 z vás
se minule rozhodlo vstoupit do startovního dílu programu. Kolik nás bude tentokrát?

Připojte se taky! (Viz formulář na konci stránky.)

Co se bude ODTEĎ DÍT?

 • Po zaplacení objednávky obdržíte krátký MAIL s odkazem na uzavřenou podpůrnou facebookovou skupinu. Ta se nám minule velmi osvědčila.
 • Každý ze 7 kurzových dnů naleznete v podpůrné facebookové skupině obrázek 1 KARTY a podnět k zamyšlení. Zabere vám pár minut denně.
 • Já navíc energeticky podpořím vaše záměry (jako v programu Harmonie bez hranic), takže o to snáz a uvolněněji vám všechno půjde.
 • Je na vás, zda si každý z námětů zpracujete samostatně, využijete možnosti společné komunikace s ostatními účastníky v uzavřené facebookové skupině (doporučuji), nebo se rozhodnete konzultovat individuálně.
 • Nebudete-li stíhat, nic se neděje, k otázkám se můžete kdykoli vrátit a pokračovat vlastním tempem.

Minulí i současní účastníci jsou obsahem i atmosférou
ve skupině nadšení.

INTUICE - proč cesta ke spokojeně prožitému životu 
vede právě skrze její rozvíjení?
A bude to i pro mě? 

Každý z nás se UMÍ řídit intuicí

a nechat se jí VÉST k tomu, co je pro něj AKTUÁLNĚ NEJLEPŠÍ.

 • I vy se můžete úspěšně řídit svou INTUICÍ - stačí jí začít dávat v životě více prostoru.
 • Neexistují NÁHODY = INTUICE vás přivedla k tomu, že nyní čtete tyto řádky a uvažujete o vstupu.
 • Ač jsem pro vás náhodně vybírala karty z balíčku, ležícího obrázky dolů, stejně jako minule jsem INTUITIVNĚ vytáhla karty velmi příznačné pro dané téma, a navíc ve velmi zajímavé posloupnosti.
 • Někteří z vás možná dlouhá léta, podobně, jako já, sázeli výhradně na rozum a "tvrdou logiku". Ale my potřebujeme v životě rovnováhu - takže svoje si k našim životním tématům musí říct i "srdce" a "duše", tedy INTUICE.

Jasně, že jsem si s programem opět dala spoustu práce...
Co když to ale PŘESTO nebude úplně TO, co jste očekávali?
Pak prostě jen využijete následující garanci:

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

VY NIC NERISKUJETE: Pokud konkrétně Vám program nic nepřinese (nebo ne to, co jste očekávali), nebo Vás jen nebude bavit, vrátím  Vám kdykoli během 14 dnů od zakoupení programu Vaše peníze zpátky. Bez otázek. Bez odkladu. 

Jolana Fišerová

Kdo je Jolana Fišerová, autorka programu?

Inspirátor a průvodce světem Lvích strategií změn. Ukazuje na konkrétních příkladech, že často #reseniexistuje, pokud jsme ochotni ho UVIDĚT A POUŽÍT.

Sama je důkazem, že nezáleží příliš na věku, talentu, podpoře okolí a dalších podmínkách - rozhodující je
náš pevný VNITŘNÍ LVÍ POSTOJ tvůrce, nikoli oběti okolností.

Důvěřují lidé Jolaně? A proč?

"Jolana, doverujem Vam na zaklade toho, ze dlhodobo sledujem Vas web, fanusikovske skupiny na FB a Youtube. Vase postrehy a rady mi poskytuju rozsireny uhol pohladu a pomahaju mi robit kroky k mojmu sebaprijatiu, sebadovere/sebalaske, ako aj k prekracovaniu mojej komfortnej zony, aby som si plnila svoje ciele a predsavzatia 🙂 Dakujem Vam uz teraz za vela."

Barbora Vidová

"Milá Jolčo, pro mne je to to, že neustále komunikujete se svými čtenáři, klienty, že při dotazu nebo připomínce se každý dočká odpovědi; soustavně si jdete za svým a budujete svou značku celá léta, přitom sdílíte s lidmi svou vlastní cestu, ta otevřenost je nesmírně cenná věc, která lidi motivuje, když to potřebují."

Lucie Kocourková

"Jolča nejen vždycky splní, co slíbí, ale často dává mnohem víc!"

Martin

"Ahoj Jolčo. Důvěřuji. Zejména proto, že Vaše kurzy a rady v nich obsažené v reálném světě fungují."

Míla

"Milá Jolano, ano, důvěřuji Vám, líbí se mi Vaše články i maily. Ráda Vás čtu, už dlouho, prakticky od Vašich začátků, a přeju hodně dalších úspěchů."

Ivana F.

"Jolčo, Tobě důvěřuji naprosto, jako kamarádce, která vždy pomůže, poradí a nakopne. Díky, že jsi."

Ivana Jirglová

Možná ještě potřebujete vědět

(kliknutím na otázku si zobrazíte odpověď):

Budu to STÍHAT? Fakt nemám moc času...

Budete to stíhat. Právě proto jsem zvolila konkrétně TENTO typ programu, který vás nijak nezatíží (žádné obsáhlé texty, žádná dlouhá videa, žádná obtížná cvičení) a přesto vás i za pár minut denně výrazně posune směrem k životu, který vám bude víc vyhovovat. Na druhou stranu, jestliže Jolča zvládla ve stejném každodenním shonu celý program technicky VYBUDOVAT a denně v FB skupině poctivě moderuje a konzultuje, jistě ho vy zvládnete hotový prolétnout...

Jsem spíš RACIONÁLNÍ TYP, můžu i já využít svoji intuici? Mám vůbec nějakou?

Ano, všichni máme svoji vnitřní moudrost, na kterou se pod mým vedením naučíte se naladit. V programu nebudete odpovědi "rvát hlavou", jak jste obvykle zvyklí, ale necháte se ve chvílích volna příjemně unášet svými pocity a představami (a já vám ukážu, jak neulétnout zase příliš daleko). Navíc já energeticky podpořím vaše záměry (znáte z loňského programu Harmonie bez hranic), takže dohromady přinese naše spolupráce mnoho užitečného.

Proč to stojí TAK MÁLO?

Dočasná nízká prefinal cena zohledňuje skutečnost, že jde o speciál v technicky úsporném facebookovém formátu (bez členské sekce, bez videí, bez e-booků). Kvalita obsahu a konzultační podpory nicméně zůstává na vysoké úrovni, na niž jste zvyklí.

Co budu po týdnu programu DRŽET V RUKÁCH?

7 konkrétních odpovědí na téma "Kde jsou v mém stávajícím životě rezervy, které mi brání žít ho naplno a spokojeně, a čím slabá místa rychle a snadno posílit?". Přijdete si na svá "aha" sami, nebo můžete probrat svoje myšlenky s ostatními účastníky ve facebookové skupině (doporučuji, protože to se minule nejvíc osvědčilo), nebo využít individuální odborné konzultace ZDARMA se mnou po mailu - nebo to účelně všechno zkombinovat.

♥ To zní skvěle, jdu vyplnit objednávku! ♥ 

0 z vás
se minule rozhodlo vstoupit do startovního dílu programu. Kolik nás bude tentokrát?

Připojte se taky! (Viz formulář na konci stránky.)

Objednávám si vyplněním formuláře níže
prefinal verzi programu Intuice jako cesta 2 - NEJSLABŠÍ ČLÁNEK v hodnotě 10.888 Kč

za pouze symbolickou dočasnou PREFINAL cenu

jen 788 Kč místo 10.888 Kč

+ BONUS ke kurzu ZDARMA - KARTY LVÍ SÍLY (které ještě nemáte)

Dále beru na vědomí:

 • VÍM,
  že kupuji program, probíhající převážně formou komunikace v uzavřené facebookové skupině a doplňkově prostřednictvím e-mailu. Nedílnou součástí je konzultační podpora a energetická harmonizační podpora záměrů účastníků.
 • VÍM,
  že nízká prefinal cena je platná pouze po omezenou dobu a zohledňuje skutečnost, že jde o technicky úsporný formát (bez členské sekce, videí a e-booků). Přesto kvalita podpory zůstává tradičně vysoká. Neboli: Vím, že když využiji všeho, co mi program nabízí, odnesu si HODNĚ i navzdory nízké ceně.
 • VÍM,
  že pro příjem a využití informací musím být připojený k internetu a pro využití facebookové skupiny musím mít zřízený facebookový profil. Při žádosti o vstup do uzavřené facebookové skupiny musím administrátorovi nahlásit, pod jakým jménem a mailovou adresou jsem si objednával vstup do programu, aby mohl jednoznačně určit, že jsem platící účastník. Osoby, které nelze jednoznačně identifikovat, nebudou do uzavřené facebookové skupiny vpuštěny.
 • VÍM,
  že případné bonusové materiály obdržím mailem ve formátu .pdf a mohu si je nechat barevně či černobíle vytisknout v copy centru, nebo je používat v elektronické podobě.
 • VÍM,
  že abych si z programu odnesl nějaký užitek, musím během něj přiměřeně aktivně využívat sdělené informace a podněty.
 • VÍM,
  že pokud by program z jakéhokoliv důvodu nenaplnil moje očekávání, kontaktuji vás a vrátíte mi peníze v souladu s Obchodními podmínkami, platnými v okamžiku nákupu.

INTUICE JAKO CESTA 
vás nadchne.
Jinak vám vrátím peníze.

Záleží mi na vaší spokojenosti.
Jolana Fišerová

Chcete se na něco zeptat?

Napište svůj dotaz do formuláře níže,
ráda Vám odpovím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

Rozsáhlý Lví web se postupně transformuje na GDPR kompatibilní.
Funkčnost některých prvků tím může být dočasně omezena.

V případě potřeby mě kontaktujte na jolana@jolanafiserova.cz

Všechny produkty na tomto webu (online vzdělávací programy, ebooky, pracovní listy atd.)  podléhají ochraně dle autorského práva. Jakékoliv jejich šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu autorů je zakázáno. 

Provozovatel, majitel a správce webu a správce osobních údajů: Ing. Jolana Fišerová, sídlo J. Bendy 1387 / 32, České Budějovice 2,
IČ 04601971, e-mail jolana@jolanafiserova.cz, mobil +420 737 810 942, skype jolanafiserova,
zapsána v živnostenském rejstříku u Živnostenského úřadu České Budějovice od 30.11.2015.
Nejsem plátce DPH = uvedené ceny produktů a služeb jsou konečné.
Pro vaši ochranu přijímám platby zabezpečenou platební branou GoPay.
Webový protokol https zajišťuje bezpečí přenášených dat.